Z online do offline na 3 dni. Odliczamy ostatnie godziny do konferencji InternetBeta 

Z online do offline na 3 dni. Odliczamy ostatnie godziny do konferencji InternetBeta 

W ciągu roku kalendarzowego mamy wiele okazji do spotkań marketingowych. Są to przeważnie wielkie eventy, na których możemy spotkać znane nazwiska z branży. Takie wydarzenia to doskonała okazja aby się zainspirować, poznać nowych ludzi i pozyskać wartościowe kontakty.  Już jutro startuje jedna z nich – InternetBeta.

Środa – dzień networkingu 

W pierwszy dzień konferencji InternetBeta, na scenie pojawią się takie osoby jak Kinga Edwards, Eryk Wdowiak, Michał Korba czy Paweł Sala. 

Kinga Edwards jest odpowiedzialna za kierowanie zespołem kreatywnym w Brainy Bees który pracuje z biznesami SaaS, IT i B2B na całym świecie. Jej wystąpienia posłuchać będziecie mogli o 15:00.

Marek Oczkowski z SMSAPI, który odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi, a także za utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych opowie o rozwoju oprogramowania na podstawie badań marketingowych.

Eryk Wdowiak z Sagitum, przybliży temat cyfrowej transformacji i jej tajników. 

Łukasz Kępiński – CEO Tears of Joy!, opowie o tym, jak codzienne sytuacje wpływają na nasze biznesowe działania. 

Mike Korba z User.com, który w marketingu pracuje już 17 lat (!) zaskoczy swoim przemówieniem – niespodzianką. Kolejny środowy prelegent- Paweł Sala, podzieli się swoimi złotymi sześcioma zasadami, o których każdy powinien pamiętać. 

Obsługa klienta na czwartkowym tapecie InternetBety

Kolejny dzień wystąpień w Kielnarowej zainauguruje Grzegorz Górzyński z niebanalnym wystąpieniem – “Czego o Strategii Możesz Nauczyć się od Magdy Gessler?”.

Następny prelegent – Łukasz Hardek, wygłosi przemówienie pt. “To, że ktoś życzy Ci śmierci, nie oznacza, że jest ch***m, czyli o emocjach w obsłudze klienta słów kilka”. 

W czwartek wystąpią też: Jan Jankowski z przemówieniem pt. “Twórca Instagram nie kupił smartfonu swoim dzieciom – wiedziałaś?”, Filip Dębowski, który powie “Jak być dobrym przodkiem w zmiennym świecie?”, a Marcin Rudzik udzieli najważniejszych lekcji eCommerce na podstawie setek rozmów i audytów. 

Ostatni dzień na Becie

O dostarczenie zabójczej dawki wiedzy, emocji i endorfin w piątek zadbają CEO InternetBeta – Łukasz Bis oraz Michał Sadowski z Brand 24 w przemówieniu pod tytułem Fireside Chat. Wcześniej, na scenie Bety zaprezentuje się również Bartosz Ferenc, CEO Agencja.com, który opowie o pivocie w życiu i biznesie. W piątek warto przyjść również dla Adama Webera, CEO Pomelody, który po 15 latach rzucił zawodowe muzykowanie i teraz skupia się na pomocy najmłodszym poprzez tworzenie wartościowej muzyki dla dzieci i materiałów stymulujących rozwój maluchów w możliwie najefektywniejszy sposób. 

Afterparties InternetBeta 

Organizatorzy, jak co roku, dbają o najwyższy poziom konferencji InternetBeta. Dlatego podczas InternetBeta 2021 nie może zabraknąć muzycznych wystąpień i innych dodatkowych atrakcji. Jesteśmy bardzo ciekawi, czym w tym roku zaskoczą nas kreatorzy tej wyjątkowej konferencji. 

Z kim się widzimy?  ZOBACZ TEŻ: Wydarzenia publiczne 2021 a Covid-19. Jak zorganizować koncert w pandemii?

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: