W co inwestować w 2021 roku? [PRASÓWKA 09 – 15 lipca]

W co inwestować w 2021 roku? [PRASÓWKA 09 – 15 lipca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Jak odkryć i rozwijać swoje talenty? Moje talenty Gallupa

Greg Albrecht Podcast

Gallup CliftonStrengths to test online, który pokazuje nam raport opisujący 34 talenty. Do czego można wykorzystać nasze najmocniejsze strony? Jak ich używać na co dzień, by poświęcać mniej czasu i energii na skuteczne wykonywanie zadań? Przekonaj się, wysłuchując podcastu Grega.

Jak kupować kryptowaluty - poradnik (ZOBACZ jak kupuję za 10 000)

Od Kelnera Do Milionera

Wszyscy, którzy zastanawiają się nad inwestowaniem w kryptowaluty, a jeszcze tego nie zrobili – koniecznie powinni posłuchać tego podcastu. Tomasz Micherda przedstawia krok po kroku, jak kupować bitcoina za duże kwoty. Sprawdźcie!

Jak stworzyć miejsce pracy przyjazne rodzicom – goście Joanna Gotfryd i Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Marketing MasterClass

Mamopracuj.pl to portal, który powstał ponad 10 lat temu z myślą o tym, aby wesprzeć rodziców, którzy łączą rodzicielstwo z aktywnością zawodową. Jakie są najczęstsze obawy kobiet, które chcą powrócić na ścieżkę kariery po urlopie macierzyńskim? Jak pracodawcy powinni reagować na wieść o ciąży pracownicy? Posłuchaj!  

Jak sztuczna inteligencja pomaga w branży HR?

Dziennik Budowy Firmy

Według najnowszych badań, w przyszłości zniknie ok 40% zawodów. Wszystko za sprawą sztucznej inteligencji, która przejmie większość zadań. Sprawdź, jakie będą to zawody i dlaczego, uważa się, że boty są wydajniejsze od ludzi.

Phil Konieczny: Ethereum, ALTY, Nieruchomości i PLAN B dla BITCOINA

Przygody Przedsiębiorców

Czy kryptowaluty spowodują krach na tradycyjnej giełdzie? Jakie trudności gospodarcze pojawiły się przez pandemię? W co warto inwestować w 2021 roku? Tego dowiesz się w podcaście Przygody Przedsiębiorców, którego gościem jest najpopularniejszy analityk rynku kryptowalut w Polsce.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: