STOP dyskryminacjom w biznesie [PRASÓWKA 25 czerwca – 01 lipca]

STOP dyskryminacjom w biznesie [PRASÓWKA 25 czerwca – 01 lipca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Jak odzyskać radość z pracy?

Greg Albrecht Podcast

Czy praca może być zabawą? Jak czerpać energię z tego co robimy, zamiast wypalać się z każdym nowym zadaniem? Greg Albreht przekonuje, że da się wyjść z największego dołka i odzyskać radość z tego, co robimy.

Budowanie zaangażowania pracowników

Miejsce na Twoją Reklamę

Tym razem Damian Jemioło zaprosił do rozmowy Macieja Sasina – trenera, mentora i coach’a. Panowie rozmawiają o tym, jak odpowiednia motywacja i budowanie zaangażowania wśród pracowników zbawiennie wpływa na poprawę wyników firmy.

Jak zjednać sobie ludzi i nawiązać współpracę z 82 ekspertami. Case study Biblia e-biznesu – gość Maciej Dutko

Marketing MasterClass

Projekt Biblia e-biznesu powstał z potrzeby, kaprysu i lenistwa. Maciej Dutko postanowił zaangażować kilkudziesięciu ekspertów w napisanie wielkiego poradnika o marketingu, którego brakowało mu na rynku. Dziś książka cieszy się dużą popularnością wśród marketerów. Sprawdź, jak powstało to dzieło.

4 sposoby na to jak pisać lepsze teksty do social media

Tomek o marketingu

Dlaczego Twoje posty w social media mają słabe wyniki? Jak poprawić jakość tekstów, które publikujesz na Facebooku? Ile czasu potrzebujesz na ich napisanie? Przekonaj się w podcaście Tomka! 

Inkluzywna komunikacja. Jak mówić i pisać do swoich odbiorców, by włączać, a nie wykluczać?

Dziennik Budowy Firmy

Dyskryminacja dotyka nie tylko osób LGBT+ ale i tych z niepełnosprawnościami, obcokrajowców, czy pokolenie “silver”. Jak tworzyć komunikaty, które będą zachęcać wszystkich, niezależnie od płci, orientacji, wieku czy stanu zdrowia, do współpracy?

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: