Sklep internetowy po kosztach [PRASÓWKA 18 – 25 maja]

Sklep internetowy po kosztach [PRASÓWKA 18 – 25 maja]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Dla Was – za Was znów przeglądnęliśmy Internet!  Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze treści blogowe z poprzedniego tygodnia. Wśród nich znajdziecie porady na to jak skutecznie zwiększyć widoczność marki w Google Moja Firma oraz dowiecie się jak założyć sklep internetowy nie wydając na to dużych pieniędzy. 

Zapraszamy!

Google Tag Manager – co to jest?

Verseo

Google Tag Manager to narzędzie które znacznie ułatwia zarządzanie kodem strony WWW, z którego z powodzeniem mogą korzystać osoby z zerową wiedzą programistyczną.  O tym, w jaki sposób GTM automatyzuje proces implementacji tagów, a także zbieranie z nich danych, dowiecie się na blogu Verseo.

Jak optymalizować profile Google Moja Firma 10x szybciej dzięki Surfer Local?

Agencja KS

Co zrobić aby zwiększyć widoczność profilu firmy w Google? Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z pomocy narzędzia Surfer Local. Jest to doskonały patent na szybki audyt konta w Google Moja Firma. Agencja KS krok po kroku tłumaczy, jak dokonać integracji narzędzia i jak z niego korzystać. 

Nowy trend w marketingu B2B: opinie i pracownicy „tacy jak my”

Marketing przy Kawie

“Pracownik jest idealnym ambasadorem marki B2B, bo budzi większe spontaniczne zaufanie niż brand” pisze  Jakub Müller, redaktor Marketingu przy Kawie. Sprawdźcie, dlaczego firmy B2B tak bardzo kładą nacisk na employee advocacy i dlaczego to właśnie ono ma zadbać o większą sprzedaż. 

Gry rozwijają kompetencje zawodowe i szkolą pracowników. Jak gaming pomoże Ci w poznaniu kandydata do Twojej firmy?

Marketing i Biznes

Ciągle rozwijająca się branża HR ma do wykorzystania nowe rozwiązania na rozpoznanie faktycznych umiejętności potencjalnych pracowników. Jednym z takich sposobów jest program SkillsInSight, który na podstawie systemu znanego z gier rozpoznaje kompetencje. 

E-sklep – szybkie i mało kosztowne wdrożenie na start. Z jakich rozwiązań skorzystaliśmy?

Convertis

Jak szybko wdrożyć sklep internetowy po kosztach? Grzegorz Frątczak opowiada jak przeprowadzić prace na platformie Prestashop i dostępnym w jej ramach szablonie Warehouse. Sprawdźcie! 

Jak rozpocząć przygodę z firmowym blogiem – dobre praktyki

Bluerank

Prowadzenie bloga firmowego to jeden z ważnych punktów strategii content marketingowej. Jak blog powinien wyglądać? O czym na nim pisać, żeby klienci chętnie tam zaglądali? Tego dowiecie się na blogu Bluerank! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: