Przegląd podcastów. Prasówka [9 – 15 kwietnia]

Przegląd podcastów. Prasówka [9 – 15 kwietnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Tego o mnie nie wiecie

Mała Wielka Firma

Marek Jankowski – autor podcastu Mała Wielka Firma, z okazji swoich urodzin postanowił odpowiedzieć na pytania swoich słuchaczy. W tym odcinku dowiecie się m.in. – ile godzin dziennie pracuje Marek Jankowski, dlaczego wyprowadził się z Polski i jaki jest jego sposób na wyjście z kryzysowej sytuacji. Posłuchajcie koniecznie.   

Webinar: Pierwsze kroki w Google Ads

Dziennik Budowy Firmy

Jak skonfigurować pierwszą kampanię, tak żeby była skuteczna? Od czego zacząć tworząc po raz pierwszy reklamę w wyszukiwarce Google? W podcaście od FoxStrategy, dowiecie się wszystkich niezbędnych informacji na ten temat – polecamy posłuchać!  

Jak założyć studio treningu EMS bez doświadczenia - Jan Gajos

Biznes Od Początku

Jan Gajos, znany z Wyzwania 90 dni, założył studio do treningu elektrostymulacji mięśni i osiągnął sukces nie mając doświadczenia w tej branży. W odcinku Biznes Od Początku opowiada, ile kosztuje otworzenie takiego studia, co jest potrzebne na start i czy jest to w ogóle opłacalny biznes.  

Jak zarabiać w Internecie kiedy dopiero zaczynasz? 4 pierwsze niezbędne kroki

Dochodowa Firma

Budowanie marki osobistej, tworzenie portfolio, interakcja z klientem – o to wszystko należy zadbać aby osiągnąć sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Jak wykorzystać do tego internet? O tym opowie Wam już Basia Piasek.

Jak przejść na emeryturę dzięki Bitcoinowi w 2030 roku?

Od Kelnera Do Milionera

Autor podcastu Od Kelnera Do Milionera opowiada o tym, jak zaplanować swoją emeryturę (na wysokim poziomie) dzięki kryptowalucie. Czym jest Bitcoin, jak zwiększa się jego wartość i czy kiedyś prześcignie złoto, dowiecie się z tego odcinka.  

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: