Przegląd podcastów. Prasówka [29 stycznia – 04 lutego]

Przegląd podcastów. Prasówka [29 stycznia – 04 lutego]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Czy współpraca B2B to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy?| Olga Wilczyńska liderbranzyedukacyjnej.pl

Przygody Przedsiębiorców

Z jakimi osobami powinniśmy nawiązywać współpracę w charakterze B2B? Czy zawsze taki układ jest korzystny dla obu stron? Jak dobierać swoich partnerów biznesowych by ta relacja przynosiła maximum korzyści? Posłuchajcie, jakie podejście do partnerów biznesowych ma Olga Wilczyńska, z liderbranzyedukacyjnej.pl.

Wojciech Mróz – Ashoka: z VC do budowy projektów społecznych

GREG ALBRECHT PODCAST

Wojciech Mróz, twórca takich biznesów jak Kodilla, Alpha Capital Group i TestArmy, jest gościem najnowszego odcinka w podcaście Grega Albrechta. Z ich rozmowy dowiecie się m.in. na czym polega wspieranie projektów społecznych przez organizację Ashoka.

Jak znaleźć finansowanie? (Gość: Dawid Paczka)

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Jak pozyskać środki finansowe na zrealizowanie projektu, który ma wielki potencjał do osiągnięcia sukcesu. Szymon Negacz wraz ze swoim gościem Dawidem Paczką- właścicielem firmy Emiteo, zdradzą Wam, gdzie szukać inwestorów i jak przekonać ich do swojego pomysłu na biznes. 

Google ADS - jak tworzyć i monitorować płatną reklamę w wyszukiwarce ft. Michał Wiercimok

O reklamie w internecie

Z odcinka dowiecie się m.in. jak sytuacja pandemiczna wpłynęła na działania związane z kampaniami Google Ads, ale również zdobędziecie ważne informacje na temat postawienia pierwszych kroków związanych z konfigurowaniem kampanii w Google Ads.

Auto detailing - jak zacząć - pomysł na biznes - Majcher Team

Biznes Od Początku

Co jest potrzebne aby wystartować w branży auto detailingu? Na to pytanie, w podcaście Pawła Leżocha odpowie Wam Paweł Majcher, który swoją ścieżkę zawodową zaczynał od bycia prawnikiem. Co spowodowało, że tak diametralnie postanowił zmienić swoje życie? Tego dowiecie się w podcaście Biznes od Początku.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: