Przegląd podcastów. Prasówka [25 marca – 1 kwietnia]

Przegląd podcastów. Prasówka [25 marca – 1 kwietnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Skuteczna optymalizacja treści pod kątem SEO na Amazonie

Dziennik Budowy Firmy

Optymalizacja kontentu pod kątem działań SEO na Amazonie jest szalenie istotna, jeśli chce się osiągnąć sukces w sprzedaży produktów na tym marketplace.  Czego dotyczą działania SEO na Amazon, i jak bardzo różnią się od tych standardowych wykorzystywanych pod m.in. jak najwyższą pozycję w Google? Sprawdźcie w najnowszym odcinku podcastu od Fox Strategy.

SEO dla onepage’a – czy to w ogóle możliwe?

Marketing dla Ludzi

Czym jest onepager, w jakich branżach wykorzystuje się ten typ strony internetowej i czy SEO dla takiej formy przekazu jest skuteczne? Jak wypozycjonować w wyszukiwarce jednostronicową witrynę i czy da się ją zoptymalizować? Przekonajcie się wysłuchując podcastu od Marketing dla Ludzi.

Account Based Marketing - czym jest i kto powinien się nim zainteresować

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Account Based Marketing to zupełna odwrotność marketingu w social media. Czy się charakteryzuje i kto powinien się nim bardziej zainteresować? Jakich klientów można pozyskać, dzięki zastosowaniu AMB, dowiecie się od Wojciecha Bizuba.

Magdalena Kostyszyn - porozmawiajmy o projekcie Chujowa Pani Domu

Herra On Air

Magdalena Kostyszyn funkcjonuje w blogosferze już 16 lat.  Dziś znana jest szerszej publiczności jako Chujowa Pani Domu. Jak doszła do swojego sukcesu? Kiedy przyszedł moment na podzielenie się swoimi porażkami z innymi i jak wykluł się z tego potężny projekt? Posłuchajcie sami.

Klienci dzwonią, a ty nie możesz rozmawiać?

Mała Wielka Firma

Sytuacja, w której pracujemy na etacie, a tymczasem klient naszej firmy chce się z nami skontaktować, może się zdarzyć. Jak nie stracić klienta i jednocześnie pracy – opowiada Marek Jankowski z Małej Wielkiej Firmy.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: