Przegląd podcastów. Prasówka [17-24 grudnia]

Przegląd podcastów. Prasówka [17-24 grudnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Rola aplikacji mobilnych w walce z pandemią koronawirusa

Dziennik Budowy Firmy

Pandemia koronawirusa spowodowała, że powstało wiele aplikacji mających wspomóc walkę z tą chorobą. Jak działają aplikacje służące ustalaniu kontaktów zakaźnych? Tego dowiecie się w podcaście od Fox Strategy! 

Jak zwiększyć wyniki sprzedaży, dopasowując rozmowy sprzedażowe do źródła pozyskania klienta?

Dochodowa Firma

Kluczową zasadą udanej sprzedaży jest zaangażowanie się w “zimną rozmowę” z klientem. Co zrobić aby zautomatyzować cały początek interakcji z klientem, ab rozmowa sprzedażowa była tą, która jedynie domyka transakcję?  Sprawdźcie w podcaście od Dochodowej Firmy!

Marcin Gadulski – Chocolissimo: od 1000 zł na starcie do exitu na rynku czekolady

Greg Albrecht Podcast

Gościem Grega Albrechta jest Marcin Gadulski, który porzucił pracę w francuskich korporacjach i postanowił otworzyć własny biznes, mając w kieszeni 1000 zł. Dziś jest szefem grupy kapitałowej Charadrion. Posłuchajcie!

Fundamenty biznesu: jakie cechy pozwalają z sukcesem tworzyć biznes w IT (rozmowa z Krzysztofem Wojewodzicem CEO ESCOLA S.A.

Prawo dla Biznesu

Piotr Kantorowski zaprosił do swojego podcastu Krzysztofa Wojewodzica, który jest założycielem marki ESCOLA S.A. Z podcastu dowiecie się m.in, jak bycie naukowcem wpływa na prowadzenie własnego biznesu, oraz czy gra w szachy pomaga w budowaniu strategii biznesowej. Koniecznie posłuchajcie!

Zarządzanie zdalnym zespołem sprzedażowym

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Najnowszy odcinek podcastu Nowoczesna Sprzedaż i Marketing podsumowuje kończący się rok 2020, pod względem tego co działo się na rynku szkoleniowym oraz o tym, jak urosła firma Szymona Negacza w „roku covidowym”. Sprawdźcie!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: