Przegląd podcastów. Prasówka [15 – 21 stycznia]

Przegląd podcastów. Prasówka [15 – 21 stycznia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

3 powody, dlaczego tracisz pieniądze, nie wydając na reklamę

Dochodowa firma

Kreatywne treści wymagają sporo czasu na ich przygotowanie, jednak nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty w postaci leadów. Basia Piasek w najnowszym odcinku podcastu Dochodowa Firma wytłumaczy Wam, dlaczego np. Facebook ucina zasięgi organiczne Waszym postom i podpowie, co powinniście zrobić, żeby Wasz content zaczął zarabiać.

Reklamy w B2B - Facebook, Google czy LinkedIn? (Gość: Karol Kieżel)

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Który kanał w mediach społecznościowych będzie najbardziej odpowiedni dla sprzedaży B2B? Czy na Facebooku warto szukać swojego targetu, skoro platforma jest przepełniona treściami o charakterze rozrywkowym? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w podcaście Szymona Negacza.

10 check-pointów Skutecznego Biznesu Online

Marketing MasterClass

Jak prowadzić swój biznes w przestrzeni online? Sprawdźcie 10 porad od podcastu Marketing MasterClass, dzięki którym zarządzanie firmą będzie łatwiejsze, a Wasze przedsiębiorstwo będzie generowało więcej dochodów. 

Do kogo należy firma po rozwodzie? - pytania przedsiębiorców | Mateusz Tuński - mateusztunski.pl

Przygody Przedsiębiorców

Drugi odcinek z serii eksperckiej z mecenasem Mateuszem Tuńskim, w którym prawnik odpowiada na różne pytania przedsiębiorców. Tym razem są to popularne mity, które krążą m.in. wokół rozdzielności majątkowej. Z podcastu dowiecie się m.in. komu należą się prawa do firmy po rozwodzie.

Dlaczego Twój content nie działa?

Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki

Problem ze skutecznością treści w marketingu i sprzedaży B2B dotyka wielu przedsiębiorców. Wpływa na to dużo oczywistych błędów, które wciąż większość popełnia, jak na przykład jednorazowa promocja treści. Jak unikać takich pomyłek w swojej strategii contentowej? Przekonajcie się wysłuchując podcastu Łukasza Kosuniaka.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: