Przegląd podcastów. Prasówka [08 – 14 stycznia]

Przegląd podcastów. Prasówka [08 – 14 stycznia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Jak dobrać kanały komunikacji marketingowej B2B?

Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki

Kanały komunikacji marketingowej mogą skutecznie wspomagać sprzedaż. Które z nich będą najlepsze do nawiązywania kontaktów z klientami? Czy po pandemii, kanały cyfrowe będą mniej przydatne? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w podcaście Łukasza Kosuniaka.

Łatwiej prowadzić biznes w Kambodży, czy w Polsce? | Piotr Łysik | Marcin Ługowski | mojakambodza.pl

Przygody Przedsiębiorców

Mojakambodza.pl to projekt tworzony przez dwóch przedsiębiorców z Polski, którzy postanowili realizować swoje cele biznesowe w Kambodży. Pewnie zadajecie sobie pytanie, jak to się stało, że znaleźli się akurat tam? I na czym dokładnie polega ich dochodowy biznes? Aby się tego dowiedzieć, zapraszamy do wysłuchania podcastu “Przygody Przedsiębiorców”.

Jak przekazać władzę w firmie?

Greg Albrecht Podcast

Znalezienie godnego następcy, który przejmie za nas ster jest trudnym zadaniem. Co więcej, musimy umiejętnie przekazać tej osobie różne ważne informacje o firmie i wdrożyć w zadania, które na nią czekają. Greg Albrecht Podcast podpowiada, jak to zrobić. Posłuchajcie!

Jak wyjść z długów - Miał 1,5 miliona długu - Piotr Bijański

Biznes Od Początku

Gościem Pawła Leżocha, prowadzącego podcast Biznes Od Początku, jest Piotr Bijański – właściciel kancelarii Twój Prawnik 24, który niegdyś dosłownie tonął w długach rzędu 1,5 miliona złotych. Piotrowi udało się wyjść na prostą i teraz pomaga to zrobić innym. Koniecznie posłuchajcie ich rozmowy!  

Podsumowanie roku 2020. Prognozy e-commerce na 2021

Merytorycznie o eCommerce

W podsumowaniu znalazły się najważniejsze wydarzenia związane z branżą e-commerce z 2020 roku, takie jak wejście Allegro na giełdę czy zapowiedź o ekspansji Amazona na rynek polski. Marcin Rudzik wspólnie z Piotrkiem Znamirowskim wzięli również na warsztat 3 godne uwagi raporty e-commerce. Posłuchajcie, co takiego z nich wynika. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: