Przegląd podcastów. Prasówka [05 – 11 marca]

Przegląd podcastów. Prasówka [05 – 11 marca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Jak działa Clubhouse? Pierwsze wrażenia, opinie i wskazówki

Dziennik Budowy Firmy

 Clubhouse ze względu na komunikację audio to idealne miejsce dla tych, którzy boją się wystąpień publicznych, ale mają coś wartościowego do powiedzenia.  Na czym polega komunikacja w pokojach?  Tego dowiecie się w podcaście od Fox Strategy.

Optymalizacja i pozycjonowanie: czy SEO może być data driven?

Marketing Oparty Na Danych

Sebastian Suma zaprosił do swojego podcastu Jakuba Sawę, który marketingiem SEO zajmuje się od 20 lat. Posłuchajcie, jak SEO zmieniało się na przestrzeni tego czasu, czym SEO jest dzisiaj dla marketerów oraz, co najważniejsze, czy SEO może być napędzane danymi.

Sebastian Mikosz - 5 kroków do objęcia stanowiska prezesa linii lotniczych

Zaprojektuj Swoje Życie

Sebastian Mikosz, który 3 razy piastował stanowisko prezesa linii lotniczych, opowiada jak doszedł do własnego sukcesu. W audycji Macieja Filipkowskiego zdradza najciekawsze wątki ze swojego życia, które zmieniły jego patrzenie na świat i otwierały go na nowe wyzwania. 

Pomysły na lepsze teksty | Jarek Kaniewski

Mentor Marketingu

Znacie hasło “Pij mleko, będziesz wielki”? Jego autor – Jarek Kaniewski, jest gościem najnowszego odcinka podcastu Mentor Marketingu. Jarek zdradzi Wam, od czego zacząć pracę nad tekstem na landing page’a, dowiecie się też, skąd czerpać inspiracje do pisania lepszych tekstów. Sprawdżcie ten podcast i uczcie się od mistrza! 

One time offer. Kiedy stosować. Co daje i jak to zrobić

Konkretnie o marketingu

 

Jednym z mechanizmów prezentowania ofert jest one time offer, czyli propozycja, która będzie dostępna, jeżeli klient spełni określone reguły. W jakich sytuacjach powyższy model przynosi najlepsze efekty? I o jakich regułach mowa? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku podcastu Artura Jabłońskiego.   

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: