Przegląd podcastów. Prasówka [05-11 lutego]

Przegląd podcastów. Prasówka [05-11 lutego]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Przepracowanie – jak uporać się z nadmiarem obowiązków w pracy?

Dziennik Budowy Firmy

Kiedy liczba obowiązków rośnie, a efektywność pracownika spada, czyli jak uporać się z przepracowaniem? Co dzieje się z naszą psychiką, gdy jesteśmy przepracowani i w jaki sposób powinniśmy o nią wtedy zadbać? Posłuchajcie porad of Fox Strategy. 

Jak efektywnie prowadzić biznes z rodziną - Piotr Pągowski

Zaprojektuj Swoje Życie

Czy prowadzenie firmy z żoną jest łatwe? Z pewnością przed członkami rodziny stoi wiele wyzwań, a wyznaczenie granicy pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym jest gwarantem do sukcesu. Mimo to, taka “gra jest warta świeczki”. O tym jak radzić sobie z konfliktami i jak podzielić się obowiązkami, aby zarządzanie firmą było efektywne, dowiecie się w podcaście Zaprojektuj Swoje Życie.

Lokalne SEO - jak wypromować firmę na swoim podwórku i w okolicy? (odc. 14) ft. Paweł Gontarek

O reklamie w internecie

Paweł Gontarek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie polskiego SEO. Posłuchajcie, kiedy, wg jego opinii, 1000 zł budżetu na reklamę to mało, a kiedy ta kwota w zupełności wystarcza.

Clubhouse – 10 zasad savoir-vivre

Skuteczny marketing

Zainteresowanie aplikacją Clubhouse stale rośnie. Portal ma już 2 miliony aktywnych użytkowników tygodniowo. Jeśli Wy również chcecie tam zaistnieć, koniecznie musicie zapoznać się z obowiązującymi tam zasadami savoir-vivre, przedstawionymi w podcaście Skuteczny Marketing.

Czy warto inwestować w opinie o firmie oraz produktach w działaniach marketingowych i sprzedażowych?

Marketing Oparty Na Danych

Czy opinie mogą stać się ważną częścią strategii marketingowej? Sebastian Suma zaprosił do rozmowy Sebastiana Horoszko z Zaufane.pl, z którym rozmawiają o tym, jak budowanie pozytywnej reputacji marki i jej produktów wpływa na sukces biznesu. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: