Przegląd podcastów #9

Przegląd podcastów #9

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Tomasz Styk - Sundose: Jak skalować skomplikowany biznes - suplementy szyte na miarę

Greg Albrecht Podcast

O procesach, które doprowadziły Sundose do spektakularnego momentu wypracowania product market fit. O tym, jak zyskać wiarygodność startupu w oczach inwestorów? Jak wyglądała rekrutacja middle menadżerów do Sundose w trakcie lockdownu? Jak skutecznie znaleźć kompetentnego menadżera produktu? Całej historii dowiecie się w najnowszym odcinku od Greg Albrecht Podcast.

Reklama w Internecie - działania, opłaty i raporty, czyli jak nie dać nabić się w butelkę

O reklamie w Internecie

Czy łatwiej jest prowadzić samemu kampanię reklamową, czy może lepiej zlecić to działanie agencji? Jeżeli już zdecydujemy się na współpracę, trzeba rozpoznać czy nasz zleceniobiorca ma szczere chęci. W podcaście “O reklamie w Internecie”, Natalia Siuta porusza ten temat w rozmowie z Piotrem Polokiem.

Pierwsze kroki z Google Ads cz.1. Konfiguracja konta

Dziennik Budowy Firmy

Odcinek poświęcony reklamom w Internecie. Jest to tym samym pierwszy z nowego cyklu podcastów od Fox Strategy, na temat Google Ads. Z odcinka dowiecie się m.in. jak założyć konto reklamowe, oraz jak wystartować ze swoimi kampaniami. Ciekawi tematu? Zapraszamy do wysłuchania podcastu!

5 pomysłów na biznes bez dużego kapitału na start

Dochodowa Firma

Basia Piasek w swoim najnowszym podcaście zdradza pomysły, jak zacząć od zera! Jeżeli nie posiadacie środków na założenie firmy i myślicie że, nie macie szans na własny biznes, poznajcie propozycje prowadzenia własnej działalności od Dochodowej Firmy!

O jakie postanowienia umowne powinieneś zadbać zawierając umowę w IT?

Prawo dla Biznesu

Niezależnie od tego, czy prezentujecie software house czy jesteście zleceniodawcami, w podcaście „Prawo dla Biznesu” dowiecie się, w jaki sposób powinniście zabezpieczyć swoje wzajemne interesy dotyczące realizacji umów w IT.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: