Przegląd podcastów #8

Przegląd podcastów #8

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Dlaczego tak mało kont próbnych staje się kontami płatnymi w Twoim SaaS’ie?

Dochodowa Firma

Basia Piasek opowiada jak poradziła sobie z problemem, gdy klient po założeniu konta testowego w SaaS’ie, chciał zrezygnować z dalszej współpracy. Jak przekonać klienta, że potrzebuje Waszych rozwiązań? O tym dowiecie się w najnowszym podcaście od Dochodowej Firmy!

100 000 zł w 7 dni - jak stworzyć i sprzedać kurs online?

Fajnie na swoim

Jacek Kłosiński opowiada o sposobie, dzięki któremu stworzył autorski kurs online i wygenerował potężną kwotę – 100 000 zł! Ciekawi tematu? Koniecznie posłuchajcie jak osiągnąć taki sukces!

Personal Branding w praktyce, czyli najwyższy czas grać na siebie

O reklamie w Internecie

Markę osobistą budujemy już od urodzenia, ale przełomowym momentem jest to, kiedy zaczynamy robić to świadomie. Gościem podcastu jest Grzegorz Strzelec – ex Head of SEO w Onecie i TVN, autor kursu papaSEO.com, który opowiada, jak skutecznie kreować swój wizerunek!

Co musisz wiedzieć, jeśli planujesz współpracę z copywriterem?

Dziennik Budowy Firmy

W dzisiejszych czasach większość firm w  swoich działaniach marketingowych stawia na content. Gdzie znaleźć najlepszych copywriterów, którzy zapewnią nam unikatowe treści? Jak wybrać spośród tysiąca ofert, tę jedna rzetelną osobę? O tym w podcaście opowie Wam Aleksandra Sudnik!

Sekrety skutecznej afiliacji - jak polecać produkty, żeby odbiorcy nie stracili do Ciebie zaufania - Ewa Dudek

Mała Wielka Firma

Gościem Marka Jankowskiego jest Ewa Dudek – założycielka sieci afiliacyjnej WebePartners. Z podcastu dowiecie się m.in. w jaki sposób polecać cudze produkty, aby nie stracić wiarygodności w oczach klientów oraz czym powinien charakteryzować się wydawca, aby osiągnąć spore zyski dzięki afiliacji. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: