Przegląd podcastów #7

Przegląd podcastów #7

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

O ASO słów kilka. Jak zacząć pozycjonować swoją aplikację mobilną?

Dziennik Budowy Firmy

Na rynku pojawia się coraz więcej aplikacji mobilnych. Wiele z nich oferuje podobne usługi. Dawid Pietkiewicz tłumaczy jak sprawić, aby użytkownicy wybrali spośród dostępnych narzędzi, właśnie Waszą aplikację.

Agencje w ecommerce – wybór i nadzór

Rozmowy na zapleczu

Gościem Grzegorza Frątczaka jest Jan Sobieski ze sklepu aniakruk.pl. Tematem ich rozmowy są agencje zewnętrzne zajmujące się sklepami elektronicznymi. Dzięki wysłuchaniu tego podcastu dowiecie się, na co zwrócić uwagę, by wybrać tą właściwą agencję do obsługi Waszego e-commerce. 

Adam Tunikowski - Juice: współtworzy seriale Netflixa, ale odradza zakładanie firmy

Greg Albrecht Podcast

Greg Albrecht tym razem w rozmowie z pasjonującym Adamem Tunikowskim, który już od 15 roku życia działa w branży kreatywnej. Współzałożyciel i CEO w Juice, które swoje oddziały ma we Wrocławiu, Warszawie, Tokio, a już niebawem – Szanghaju. Z podcastu dowiecie się m.in. dlaczego warto zakładać zagraniczne biura oraz dlaczego nie warto, zdaniem Adama Tunikowskiego, bawić się w zakładanie firmy.

Automatyzacja procesów na magazynie

Merytorycznie o eCommerce

Jednym z kluczowych obszarów, z których składa się e-commerce jest magazyn, w którym zachodzi wiele ważnych procesów, dlatego powinien być maksymalnie zautomatyzowany i zintegrowany ze sklepem. Eryk Wdowiak w rozmowie z Merytorycznie o eCommerce radzi, na co warto zwrócić szczególną uwagę przy automatyzacji procesów na magazynie. 

 

Jak namówić klienta na spotkanie?

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Spotkanie w kontekście sprzedaży to, zdaniem Szymona Negacza najcenniejsza waluta. Jakich użyć argumentów, aby umówić się z sukcesem na spotkanie z klientem i przekonać go, aby poświęcił Wam swój czas? Sprawdźcie w podcaście od Nowoczesna Sprzedaż i Marketing!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: