Przegląd podcastów #5

Przegląd podcastów #5

Maciej Lubiak – Maczfit: mistrz Polski w tenisie liderem cateringu dietetycznego

Greg Albrecht Podcast

Jak aspekty dyscypliny sportowej, przekładają się na skuteczność w biznesie? Czym różni się prowadzenie firmy cateringowej od zarządzania restauracją? Czy na rynku pełnym konkurencji jest miejsce dla nowych firm oferujących usługi cateringowe? Tego wszystkiego dowiecie się ze świeżutkiego podcastu Grega Albrechta, którego gościem był Maciej Lubiak – sportowiec – przedsiębiorca, twórca Maczfit – najpopularniejszego cateringu dietetycznego w Polsce.

Jak zacząć działania SEO na platformie sprzedażowej Amazon?

Dziennik Budowy Firmy

Jeśli chcecie stale osiągać najlepsze wyniki sprzedażowe na Amazonie, powinniście zwrócić szczególną uwagę na optymalizację swojego marketplace pod kątem SEO. W tym podcaście dowiecie się jak działa algorytm wyszukiwania słów kluczowych tej platformy, jakie są  podstawowe elementy optymalizacji treści, dzięki którym zwiększycie Waszą sprzedaż, oraz dlaczego grafika produktowa jest najważniejszym elementem na Waszych stronach. 

Wystąpienia publiczne - jak przygotowuję zwycięskie prezentacje?

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Sztuka autoprezentacji jest szczególnie ważna w wystąpieniach publicznych. Udane przemówienie to nie tylko treściwa prezentacja, ale również pewność siebie, błyskotliwość, zdolność do przyciągnięcia uwagi widza oraz szereg innych cech, które powinien posiadać prowadzący. Szymon Negacz prelegent takich konferencji jak I Love Sales czy Sales Angels, opowiada jak zaprojektować swoje wystąpienie by było ono z sukcesem zapamiętane przez wszystkich odbiorców.

Jak mądrze zwiększyć liczbę pozyskiwanych klientów budując SaaS, aby oduzależnić się od finansowania zewnętrznego?

Dochodowa Firma

Tym razem Basia Piasek porusza temat sprzedaży rozwiązań typu SaaS. Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób to oprogramowanie pomoże Waszym firmom zwiększyć ilość klientów, lub po prostu chcecie dowiedzieć się czym tak naprawdę jest SaaS i dlaczego jest tak popularnym narzędziem wśród przedsiębiorców, koniecznie sprawdźcie ten podcast!

Lepsi klienci – bez tego ich nie zdobędziesz

Fajnie na swoim

Jak nie przegrywać z konkurencją i zdobywać pożądanych klientów? Kluczem do sukcesu może być stworzenie indywidualnie dopasowanej oferty dla danego klienta. Zbyt proste? Jacek Kłosiński opowiada o sposobach, które pomogą Wam w pozyskiwaniu zleceń, będących spełnieniem zawodowych marzeń każdego przedsiębiorcy. Posłuchajcie!

Prowadzisz swój podcast?
Dołącz do nas

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: