Przegląd podcastów #4

Przegląd podcastów #4

Reklama w czasach kryzysu, czyli jak lockdown może pomóc w wyprzedzeniu konkurencji

O reklamie w Internecie

Obecnie wiele firm martwi się o swoją pozycję nie tylko w wyszukiwarce Google, ale ogólnie o pozycję na rynku. Czy działania związane z reklamą w czasach kryzysu to dobre rozwiązanie? Masz podobne wątpliwości? Sprawdź, co o tym temacie mówi Piotr Polok.

Agile czy waterfall, czy zawsze zwinność popłaca?

Prawo dla Biznesu

Kolejny odcinek Piotra Kantorowskiego dotyczący prawnych aspektów IT. Agile, praca waterfallowa, umowy body leasing, czyli ważne aspekty występujące m.in. podczas podpisywania umowy na wdrożenie oprogramowania, ale nie tylko. 

Dlaczego boimy się chodzić na urlop?

Dziennik Budowy Firmy

Masa obowiązków i zadań do wykonania, idealnie ułożony harmonogram pracy – to wszystko sprawia, że stale odkładamy nasz urlop “na później”. Znasz to uczucie? Agata Kaliatzi w najnowszym podcaście DBF w prosty sposób wyjaśniła skąd wynika nasz strach przed zrobieniem sobie kilku wolnych dni od pracy. 

Jeśli na wyżej postawione pytanie odpowiedziałeś twierdząco – wysłuchaj podcastu i sprawdź, jak zmienić swoje podejście do pracy.

Jak powstał największy event wirtualny na świecie, Global Trends Festival?

Greg Albrecht Podcast

250 gości z kilku kontynentów (twórca Netflixa – Reed Hastings, Robert Lewandowski i inni) przedstawią własne spojrzenie na przyszłość. Jak przygotować event online na skalę niemal światową? O jakich sprawach techniczno – organizacyjnych nie można zapomnieć lub jakie korzyści możemy wynieść z tego wydarzenia? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielił Greg Albrecht w swoim najnowszym odcinku.

Co może Ci dać nagrywanie podcastu

Mała Wielka Firma

Masz pasję, którą chciałbyś się podzielić z innymi? Wydajesz nową książkę, chcesz dotrzeć do większej ilości odbiorców i podzielić się swoim doświadczeniem właśnie w formie podcastu? W ostatnim czasie ta forma przekazywania treści zawojowała Internet, ale czy jest dochodowa, jeśli dopiero zaczynasz? Wysłuchaj najnowszy odcinek Marka Jankowskiego i dowiedz się, jak to naprawdę wygląda.

Prowadzisz swój podcast?
Dołącz do nas

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: