Przegląd podcastów #11

Przegląd podcastów #11

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Prawne aspekty IT (9/10) – Podatki w IT, czyli IP BOX i KUP 50% w praktyce

Prawo dla Biznesu

Odcinek poświęcony kwestiom podatkowym w branży IT. Dowiecie się z niego m.in. o możliwości zastosowania kosztów uzyskania przychodów na poziomie 50% oraz o IP BOXie i podatku dochodowym w wysokości 5%

Juliusz Kornaszewski – Mindspot: od pisania o technologiach do komunikacji największych brandów na 15 rynkach

Greg Albrecht Podcast

Gościem najnowszego odcinka Greg Albrecht Podcast jest 5-krotny laureat nagrody Złote Spinacze” przyznawanej za najlepsze kampanie PR w Polsce. W rozmowie usłyszycie m.in. o tym, jak Juliusz Kornaszewski z dziennikarza stał się przedsiębiorcą, a także o elementach skutecznej komunikacji w biznesie. Posłuchajcie!

Artur Jabłoński - efektywna praca zdalna i zarządzanie agencją marketingową w modelu rozproszonym

Marketing Manager 2.0 podcast

Czy praca w trybie home office jest dla każdego? Jak przejść na pracę zdalną i w jakie narzędzia się wyposażyć? Jak zarządzać agencją marketingową, kiedy nie mamy bezpośredniego kontaktu z pracownikami? Na te i inne pytania odpowie Artur Jabłoński w rozmowie z Kacprem Skoczylasem w podcaście Marketing Manager 2.0. Polecamy!

Jak zbudować liczną i zaangażowaną społeczność wokół produktu - Adam Tychmanowicz

Zaprojektuj Swoje Życie

Jak stworzyć aplikację, wokół której buduje się milionową społeczność? W #Niecodzenniku podcastu Zaprojektuj Swoje Życie, Adam Tychmanowicz – twórca Yanosika, podkreśla, jak ważne jest wchodzenie w dialog ze swoimi klientami, aby udoskonalać swój produkt oraz aby zaangażować społeczność.

Zanim założysz sklep internetowy - wysłuchaj tego odcinka

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Co powinniście wiedzieć przed założeniem własnego sklepu internetowego? Jak wygląda sytuacja na rynku e-commerce w Polsce? Czy jest na nim miejsce dla nowych graczy? Wojciech Bizub w swoim podcaście omawia „ciemną stronę” prowadzenia e-sklepu.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: