Przegląd podcastów #10

Przegląd podcastów #10

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Specjalista od marketingu internetowego jak i kiedy może Ci pomóc?

O reklamie w Internecie

Marketing internetowy jest dla niektórych przedsiębiorców dużym wyzwaniem. Warto na początku drogi związanej z reklamą w Internecie, stworzyć plan marketingowy, który pomoże określić cele, jakie chcemy osiągnąć. Czy lepiej zrobić to samemu, czy oddać te działania w ręce specjalisty? Posłuchajcie, co sądzi na ten temat Piotr Polok z podcastu O reklamie w Internecie.

Sztuka komunikacji w zespole. O spotkaniach feedbackowych cz.2

Dziennik Budowy Firmy

Fox Strategy w swoim najnowszym podcaście opowiada o tym, jak ważna jest komunikacja w firmie. Jak przeprowadzać spotkania feedbackowe, aby Wasi pracownicy nie potraktowali ich jak rozmowy dyscyplinującej? Jak takie spotkania mogą wpłynąć na relacje i funkcjonowanie całego zespołu? Polecamy posłuchać o korzyściach płynących z cyklicznych rozmów wspomnianych w tym odcinku.

Recykling treści – przerabiaj stary content na nowy i przyciągaj najlepszych klientów

Mała Wielka Firma

Przekonajcie do siebie odbiorców posługując się recyklingiem treści! Powtarzanie tych samych rzeczy przy użyciu innych słów, brzmi kuriozalnie? Okazuje się, że jest to bardzo dobra i skuteczna praktyka, którą możecie z powodzeniem wykorzystać w swojej komunikacji z klientem. Więcej na ten temat opowie Wam Marek Jankowski w podcaście Mała Wielka Firma.

Czym jest odwrócona rozmowa sprzedażowa i dlaczego pozwala zamykać nawet 70% rozmów?

Dochodowa Firma

Czym jest rama kwalifikacyjna i jak może wpłynąć na efekt finalny pierwszej rozmowy z klientem? O tym wszystkim, opowie Wam Basia Piasek, która dzieli się swoim cennym doświadczeniem w podcaście Dochodowa Firma.

Jak sprzedawać na Amazonie?

Marketing Oparty na Danych

Jeśli zastanawiacie się nad sprzedawaniem swoich produktów na platformie Amazon, ale nie wiecie jak zacząć, ten odcinek jest dla Was! Sebastian Suma w rozmowie z Przemysławem Piętką – założycielem agencji Rapid Launch, przechodzą przez cały proces sprzedaży na Amazonie.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: