Przegląd blogów. Prasówka [29 grudnia – 05 stycznia]

Przegląd blogów. Prasówka [29 grudnia – 05 stycznia]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Jak otworzyć i prowadzić firmę w Anglii, czyli wszystko co musisz wiedzieć o własnej działalności w Wielkiej Brytanii

Marketing i Biznes

Wysokie podatki w Polsce zachęciły niejednego polskiego przedsiębiorcę do zarejestrowania swojej działalności na Wyspach Brytyjskich. Jak rzeczywiście wygląda sytuacja właścicieli firm w UK? Przeczytajcie artykuł, aby się tego dowiedzieć!

Gdzie linkować stronę?

Verseo

Jak wyglądało linkowanie w pierwszej dekadzie XXI wieku, a jak przedstawia się teraz? Jak „era Pingwina” wpłynęła na zasięgi stron? Jak poprawnie budować linki i jak znaleźć najlepsze miejsce dla nich, przeczytacie na blogu Verseo. 

Comparison of data-driven attribution models in GMP

Bluerank

W najnowszym artykule na BlueRank przeczytacie, czym różnią się produkty od Google Marketing Platform. Poznacie różnice między modelami używanymi w Google Analytics, Campaign Manager, Search Ads i Google Ads.

5 wskazówek, jak poprawić jakość danych w analityce internetowej

Sprawny Marketing

Z artykułu dowiecie się m.in., co należy zmienić w ustawieniach i jak poprawnie skonfigurować narzędzia do zbierania danych z których korzystacie, aby jakość pozyskiwanych informacji znacznie wzrosła. 

Kto rządzi internetem?

Jacek Kotarbiński

jacekkotarbinski

Jacek Kotarbiński w swoim artykule omawia ważny problem, dotyczący uzależnienia społeczeństwa od internetu. Czy wkrótce brak dostępu do internetu będzie bardziej dotkliwy niż np. tymczasowy brak wody? Jak będzie wyglądało nasze jutro w świecie digitalu? Sprawdźcie, co autor artykułu ma Wam do przekazania.

Link do artykułu

Innowacja zakłócająca i innowacja radykalna - gdzie tkwi różnica?

Questus

Terminy „innowacja zakłócająca” i „innowacja radykalna”, mogą Wam nic nie mówić, ale Netflix już tak, prawda? Jak wynika z artykułu, przykładem innowacji zakłócającej jest właśnie popularna platforma oferująca nam dostęp do seriali i filmów. Czym są owe innowacje i jakie różnice między nimi występują?

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: