Przegląd blogów. Prasówka [27 stycznia – 02 lutego]

Przegląd blogów. Prasówka [27 stycznia – 02 lutego]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Jak oceniać jakość mailingu zewnętrznej bazy?

Nowy Marketing

Email marketing jest jednym z najważniejszych elementów komunikacji pomiędzy firmą a odbiorcami. Jak spowodować, by subskrybenci chętnie czytali nasze maile, a ich skuteczność była coraz większa? Sprawdźcie we wpisie od Nowego Marketingu.

Narzędzia SEO, czyli z czego korzystają specjaliści?

Promotraffic

Ahrefs, Domain Rating, SEMRush, Senuto – to narzędzia SEO, z których korzystają najlepsi. Oczywiście jest ich o wiele więcej, a ich opisy znajdziecie na blogu Promotraffic. Z artykułu dowiecie się również, które z nich są darmowe, a za które będziecie musieli zapłacić. Poznacie też ich funkcjonalności i możliwości, które zapewniają.

Pozycjonowanie sklepu internetowego – Case study Tatuum

Verseo

Tatuum to polska marka odzieżowa, która istnieje na rynku od prawie 20 lat. W artykule opisano jak wyglądała współpraca Verseo z tą firmą pod kątem działań związanych z optymalizacją strony, pozycjonowaniem i innych z obszaru digital. Dowiecie się jak Verseo krok po kroku wprowadzało swoje zmiany oraz poznacie dalsze plany związane z budowaniem zasięgów dla strony internetowej Tatuum.

Amazon vs. Allegro. Który serwis wygra walkę o klientów?

Marketing i Biznes

W związku z tym, że Amazon wkracza na polski rynek, trzeba przyjrzeć się jak zachowuje się jego największy konkurent – Allegro. O tym, jak może wyglądać ich walka o klienta, oraz o przewadze tych dwóch marketplace’ów w różnych obszarach względem siebie, przeczytacie na blogu Marketing i Biznes.

Pinterest – jak wykorzystać go w biznesie?

InMarketing

Na Pintereście, liczba polskich użytkowników aplikacji wciąż wzrasta. Jak podaje agencja InMarketing, już w 2020 roku było ich tam 3,7 milionów. Może warto zainteresować się platformą, nie tylko w celu zdobycia inspiracji, ale żeby wypromować swój biznes? Jak? Tego dowiecie się w artykule.

Pięć powodów, dla których warto wynająć profesjonalną agencję internetową do zaprojektowania sklepu internetowego

Convertis

Zaprojektowanie witryny internetowej we własnym zakresie nie stanowi większego problemu. Wszystko za sprawą gotowych szablonów, intuicyjnych interfejsów, które są dostępne chociażby w WordPressie. Grzegorz Frątczak przekonuje jednak, że zatrudnienie specjalistów, którzy zbudują stronę jest bardziej korzystne i przynosi długofalowe efekty. Jak argumentuje swoje zdanie, przeczytacie w jego najnowszym wpisie

8 różnic między Google Analytics 4 a Universal Analytics

Marketing dla Ludzi

W listopadzie 2020 odbyła się premiera nowej, ulepszonej wersji Google Analytics. Co tak naprawdę zmieniło się w narzędziu, przeczytacie na blogu 4people, gdzie prezentują 8 zasadniczych różnic pomiędzy wersjami Google Analytics.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: