Przegląd blogów. Prasówka [24 – 30 marca]

Przegląd blogów. Prasówka [24 – 30 marca]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Historia Google – jak zaczynał światowy gigant?

Verseo

Czy wiecie, że biurem, w którym powstawał algorytm Google, był garaż? Koniecznie przeczytajcie historię o tym, jak powstawała firma, znana na cały świat. 

Co to jest spam i jak nie być spamerem?

InMarketing

Trafienie do spamu jest jedną z najgorszych rzeczy, które mogą przytrafić się marketerowi. Jak uniknąć takiej sytuacji i na co zwracać uwagę przy wysyłce maili, dowiecie się na blogu InMarketing. 

Mobile copywriting a desktop – jak pisać odpowiednie teksty

Semstorm

Czym charakteryzuje się content mobile-friendly? Jak dostosować swoje teksty do użytkowników smarfonów i czy muszą być one różne od contentu tworzonego dla użytkowników desktopu? Tych pytań jest wiele, odpowiedzi szukajcie u SEMSTORM. 

Reklama kontekstowa w sieci reklamowej Google

Agencja KS

Reklama kontekstowa w sieci reklamowej Google, a reklama behawioralna. Czym jest, jak się ją tworzy i do jakich produktów lub branż nadaje się najlepiej? Przeczytajcie artykuł agencji KS, a wszystkiego się dowiecie. 

Tych produktów nie będziesz reklamować na Pintereście

Marketing dla Ludzi

Pinterest to platforma, która umożliwia markom pozycjonowanie swoich produktów w świadomości odbiorców. Jednak reklama na Pintereście rządzi się swoimi prawami. Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi. 

Dlaczego chcąc skalować e-commerce potrzebujesz silnego partnera

Promotraffic

Czy e-commerce manager jest konieczny do rozwijania sklepu internetowego? Według Promotraffic taka osoba, może znacznie pomóc w zarządzaniu i prowadzeniu tego typu biznesu. Sprawdźcie, co należy do obowiązków e-commerce managera i na jakim etapie warto pomyśleć o obsadzeniu tego stanowiska. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: