Przegląd blogów. Prasówka [06 – 12 stycznia]

Przegląd blogów. Prasówka [06 – 12 stycznia]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.


Zostań autorem

Click & Collect w praktyce: kiedy warto i jak włączyć je do strategii omnichannel?

Nowy Marketing


NowyMarketing

Click & Collect to sposób, dzięki któremu możemy zamówić produkty w e-sklepie, lub poprzez aplikację  a następnie odebrać je w preferowanym przez nas czasie we wskazanym miejscu odbioru, najczęściej w sklepie stacjonarnym. Jaki procent klientów chętnie korzysta z takiej możliwości i czy wdrożenie tej formy dostawy jest opłacalne dla biznesu?


Link do artykułu

Jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą strony internetowe?

Mały Marketing


Projekt bez tytułu (2)

Wybór fachowej agencji SEO, coraz częściej okazuje się być dużym wyzwaniem. Na jakie aspekty powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy chcemy zlecić pozycjonowanie strony zewnętrznej firmie? Jak nie dać się oszukać? Koniecznie sprawdźcie to w artykule! 


Link do artykułu

Wykorzystaj potencjał TikTok Ads!

PromoTraffic


Promo

“Blisko 2 biliony pobrań w Q1 i Q2 2020 roku oraz detronizacja Facebooka w kategorii najchętniej pobieranej aplikacji mobilnej” – te wyniki zaskakują! Jak reklamować się na TikToku? Przeczytajcie na blogu PromoTraffic!


Link do artykułu

Sposoby na organiczne i płatne pozyskiwanie fanów na Facebooku

BlueRank


bluerank

Ciągle słyszy się, że Facebook tylko ucina zasięgi. W tym wpisie znajdziecie sposoby na organiczne pozyskiwanie fanów, zgodne z zasadami panującymi na Facebooku. Dowiecie się też jak kupić wartościowe polubienia. Koniecznie odwiedźcie BlueRank!


Link do artykułu

Marketing prawniczy

Verseo


verseoniebieskie

Czy prawnicy mają ograniczony zakres działań marketingowych? Jak wypromować kancelarię adwokacką, zgodnie z prawem? Okazuje się, że są na to sposoby, np. pokierowanie komunikacji kancelarii tak, by podkreślić kompetencje i doświadczenie jej prawników. Więcej rad znajdziecie na blogu Verseo. 


Link do artykułu

Ponad pół miliona faktur miesięcznie, czyli kilka słów o marketingu Scanye

Marketing i Biznes


Projekt bez tytułu (1)

Scanye to firma, która uwalnia inne przedsiębiorstwa od “papierkowej roboty”. O tym, jak Scanye radzi sobie z wielkimi ilościami faktur, oraz jak wygląda marketing tej marki przeczytacie w najnowszym artykule od Marketing i Biznes.


Link do artykułu

Co nowego w mediach społecznościowych? Grudzień 2020

InMarketing


InMarketing

Grudzień 2020 był intensywnym miesiącem, jeśli chodzi o wprowadzanie zmian w funkcjonalnościach Messengera, Instagrama, czy LinkedIna.  Co takiego dodały lub usunęły ze swoich aplikacji serwisy? Sprawdźcie we wpisie od  Nowego Marketingu!


Link do artykułu

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: