Przegląd blogów. Prasówka [03 – 09 lutego]

Przegląd blogów. Prasówka [03 – 09 lutego]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

IG - koniec z udostępnianiem postów w Stories?

Social Media Now

Najaktualniejsze ciekawostki ze świata mediów społecznościowych wylądowały na blogu Social Media Now. Z artykułu dowiecie się, jakie funkcje usuwa Instagram, a co nowego się tam pojawi. Oprócz tego, Facebook wprowadza nową możliwość dla reklamodawców. Jaką? Sami przeczytajcie.

Co to jest marketing internetowy

Agencja Interaktywna KS

Jeżeli jeszcze marketing internetowy jest dla Was zagadką i nie do końca wiecie o co w tym wszystkim chodzi, Agencja Interaktywna KS przychodzi z pomocą. Na ich blogu dowiecie się, co składa się na e-marketing, jakie są jego korzyści i możliwości, które otwiera przed firmami, chcącymi dotrzeć do pożądanych klientów.

Co to jest design system i dlaczego go potrzebujesz?

Paweł Tkaczyk

Jak stworzyć język graficzny marki, który sprawi, że zarówno Wasze publikacje, jak wszystko, co związane z Waszymi brandami, będą rozpoznawalne dosłownie wszędzie, za pierwszym rzutem oka? Paweł Tkaczyk Wam podpowie.

Podatek od reklamy. Czy Google i Facebook go zapłacą? [Komentarz prawnika]

Marketing i Biznes

Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Fundusz Ochrony Zabytków oraz Fundusz Wsparcia Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Obszarze Mediów już czekają aby coś spadło im ze stołu tych, którzy czerpią swój dochód z reklamy. Kto zapłaci podatek?

Webinary – nie tylko szkolenia online

FreshMail

Wideokonferencje, szkolenia online, czy spotkania z klientem odbywają się za pośrednictwem wideo rozmów. Według Freshmaila, wszystkie te formy komunikacji sprowadzają się do webinarów. Jak zaplanować takie spotkanie, żeby wszystko poszło po naszej myśli i nic nie zaskoczyło nas w trakcie trwania streamu? 

eBay - wady i zalety sprzedaży na tym marketplace

Profitcrew

Próba podbicia polskiego rynku przez e-baya skończyła się fiaskiem. Mimo to, ten marketplace ma wielki potencjał sprzedażowy i trzeba mieć tego świadomość. Krzysztof Semp na blogu Profitcrew, wypisał wszystkie wady i zalety sprzedaży na tym portalu, które na pewno przydadzą się spprzedawcom, planującym zacząć tam swoje działania.

Wpadki na wizji… i nie tylko. 10 antenowych "przypałów"

RocketSpace

Rocket Space przygotowało zestawienie popularnych filmów, które nigdy nie powinny trafić do szerokiego grona odbiorców. Te filmy, to potwierdzenie, że prezenterzy telewizyjni to też ludzie i “wpadki” mogą zdarzyć się nawet najlepszym.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: