Przegląd blogów #9

Przegląd blogów #9

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Grupy odbiorców na Facebooku oparte o wideo

Artur Jabłoński

“Jeśli królem jest content, to perłą w jego koronie jest wideo” – tak Artur Jabłoński mówi o potencjale filmów w social mediach (i nie tylko!). Sprawdźcie, jak budować grupy na Facebooku, na podstawie treści wideo, które oglądają Wasi odbiorcy.

Jakie są różnice pomiędzy migracją, aktualizacją i upgrade’em?

Convertis

Grzegorz Frątczak w swoim najnowszym wpisie rozróżnia czym jest migracja sklepu internetowego, update i upgrade. Podkreśla, że wprowadzanie zmian na stronie to absolutna konieczność. Sprawdźcie, co jeszcze ma Wam do powiedzenia.

Nie tylko zniżki – jak połączyć marketing 4C z zasadą 4C i odnieść sukces w marketingu branży jubilerskiej

InMarketing

Marketing w branży jubilerskiej – od czego uzależniona jest wysoka cena za produkt? Czy klienci są świadomi, dlaczego biżuteria aż tyle kosztuje? W artykule omówiono podstawowe aspekty marketingu 4C dla branży jubilerskiej oraz strategie promocji tej branży w Internecie. Obszerne case study od InMarketing, które trzeba przeczytać!

Metody zarządzania emocjami na ścieżce podróży klienta po sklepie internetowym

Nowy Marketing

W czasie lockdownu wiele sklepów stacjonarnych przeniosło swoją działalność do Internetu. Okazało się, że podczas pandemii dużą rolę odgrywa sposób komunikowania się danej marki z klientem.

Filip Iwański w swoim artykule opisuje techniki, które mogą wpłynąć na emocje klienta odwiedzającego Wasz e-commerce i spowodować, by dokonali zakupu w Waszym sklepie.

Reklama sklepu fotograficznego

Verseo

Co zrobić, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku w branży fotograficznej? Od czego zacząć? Postawić na SEO, SEM, a może na wszystko? Jakie treści tworzyć i prezentować swojej grupie odbiorców? Dowiecie się tego z najnowszego artykułu od Verseo.

Top 10 bibliotek, których używam do tworzenia stron www

Agencja Interaktywna KS

Ten artykuł to prawdziwa gratka dla programistów! Wojtek Jakieła postanowił podzielić się swoimi ulubionymi darmowymi bibliotekami JavaScript, które z pewnością ułatwią Wam proces budowania stron internetowych.

Jak prowadzić bloga, aby sprzedawał? 8 najlepszych rad dla zwiększenia efektywności

Mały Marketing

Czego pragną nasi czytelnicy? Najpierw zadajcie sobie to pytanie, a dopiero potem piszcie. Ale nie zapominajcie o sobie i o tym, że Wasze teksty mają sprzedawać! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej ciekawych rzeczy na temat skutecznej sprzedaży za pomocą treści publikowanych na blogu, przeczytajcie najnowszy artykuł od Małego Marketingu.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: