Przegląd blogów #8

Przegląd blogów #8

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Hasztagi na Instagramie – jak ich poprawnie używać?

InMarketing

Znacie narzędzie IQ Hashtags? Paulina Głąb z InMarketing, prezentuje tę aplikację oraz inne rozwiązania, jako dobry sposób na poprawne używanie hasztagów w aplikacji Instagram! 

Chcecie dotrzeć do jak największej liczby odbiorców dzięki #hasztagom? Sprawdźcie wpis!

Jak mierzyć skuteczność działań reklamowych na Facebooku? Część II

Bluerank

Jednym z podstawowych elementów działań marketingowych jest prowadzenie pomiarów efektywności naszych działań. W najnowszym artykule na Bluerank znajdziecie porady, jak to robić na Facebooku! Druga część publikacji zawiera m.in. wskaźniki KPI, które pomogą Wam w skutecznym dokonaniu analizy.

Aktualny status dostępności produktu w e-sklepie na SOTE

Convertis

Grzegorz Frątczak opisuje  w swoim artykule możliwości modułu aktualnego statusu dostępności produktu, który przydaje się do zarządzania zamówieniami, w przypadku towarów, które nie są dostępne “od ręki”.

Kiedy warto zmienić platformę e-commerce?

Nowy Marketing

Jak rozpoznać odpowiedni moment na migrację e-sklepu z SaaSu do systemów open source lub innych dedykowanych rozwiązań? Jakie możliwości przyniesie taka zmiana i czy każdy e-commerce może sobie na to pozwolić? Dowiecie się tego w artykule od Nowego Marketingu!

Najważniejsze narzędzia SEO, które każdy specjalista powinien znać!

Agencja Interaktywna KS

Ogromna dawka wiedzy na temat narzędzi ułatwiających pozycjonowanie strony, oraz innych kluczowych kwestii związanych z SEO. Ten artykuł to prawdziwy must have dla każdego, kto pracuje w SEO na codzień!

Poznaj zagraniczne rynki e-commerce: Austria

Promotraffic

Jesteście ciekawi, jak rozwija się rynek e-commerce za granicą? Promotraffic na swoim blogu opisuje sytuację handlu elektronicznego w Austrii. Przekonajcie się, w jaki sposób austriaccy konsumenci korzystają z możliwości, jakie daje im Internet.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: