Przegląd blogów #6

Przegląd blogów #6

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Pozycjonowanie zagraniczne - co warto wiedzieć?

Verseo

Skuteczne pozycjonowanie na rynkach zagranicznych – jakie wyszukiwarki dominują za granicą? Jak zoptymalizować swoją obcojęzyczną stronę pod kątem SEO? Czy Wasze dotychczasowe treści blogowe będą interesujące dla zagranicznego klienta? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym artykule od Verseo.

Technologia wywołuje wrażenia – case study marki beauty

Marketing i Biznes

W najnowszym artykule na Marketing i Biznes znajdziecie fantastyczne case study, w którym autorka – Karolina Obszyńska opisała m.in. najbardziej istotne elementy witryny e-sklepu branży beauty wpływające nie tylko na jej funkcjonalność ale i percepcję wizualną, na przykładzie marki Kontigo.

Jak skutecznie przenieść sprzedaż do internetu w czasie koronawirusa?

Marketing dla Ludzi

Niezaprzeczalnie żyjemy w trudnych czasach dla gospodarki. Wiele sklepów ma jednak szansę przetrwać kryzys i zmienić sprzedaż offline na online. Marketing dla ludzi dzieli się z Wami poradami, które ułatwią Wam przeniesienie sprzedaży do Internetu.

3 podstawowe błędy w lokalnych kampaniach reklamowych na Facebooku

InMarketing

Jak uchronić budżet przed wydatkami na nieskuteczne kampanie? O tym, że Facebook Ad-sy na prawdę działają i jak ustrzec się przed podstawowymi błędami przy samodzielnym planowaniu kampanii reklamowych na Facebooku, opisuje na swoim blogu InMarketing.

4 wskazówki poprawiające skuteczność cold mailingu

Mały Marketing

Kilka słów o najważniejszych elementach w cold mailingu, takich jak odpowiedni wybór grupy docelowej, intrygujący tytuł, czy spersonalizowana treść wiadomości. Jak nie trafić do SPAMU i zachęcić klienta do interakcji? Mały Marketing podpowiada!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: