Przegląd blogów #5

Przegląd blogów #5

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Obraz może sprzedawać, czyli reklamy graficzne w Google Ads

Bluerank

Kilka słów o kampaniach w Google Display Network: potencjał reklam graficznych w budowaniu zasięgu i zwiększaniu ruchu, popularne tricki grafików, potęga psychologii w reklamach, siła kompozycji. To wszystko znajdziecie w najnowszym wpisie na Bluerank.pl.

Jak przygotować sklep na Allegro do zakupowej gorączki?

Sprawny Marketing

Każdy e-commerce stoi przed gorącym okresem sprzedażowym. Analiza działań z poprzednich lat jest konieczna, aby udoskonalić sprzedaż i osiągnąć pożądane wyniki. O tym jak pomoże Wam w tym ustalenie skutecznej oferty sprzedażowej czy prężnie działająca logistyka, opisał w swoim blogu Sprawny Marketing.

Wybór hostingu dla sklepu na PrestaShop

Convertis

Koniecznie zaglądnijcie na bloga convertis.pl, aby poznać korzyści płynące z doboru odpowiedniego hostingu. Grzegorz Frątczak tłumaczy, dlaczego wybór hostingu ma pierwszorzędne znaczenie w działaniu sklepu internetowego. Zwraca uwagę na elementy szczególnie ważne przy jego wyborze dla sklepu na PrestaShop.

Kreatywne budowanie wizerunku. Jak językowo uatrakcyjnić przekaz marki?

NowyMarketing

Kilka sekund na pozyskanie zainteresowania odbiorców – tak dzisiaj wygląda sytuacja autorów postów w social mediach. Jak przyciągnąć uwagę Internautów, aby byli skłonni do przeczytania całej treści?  O kreatywnym budowaniu wizerunku dowiecie się z najnowszego wpisu na NowyMarketing.pl.

Sklep na WooCommerce – kiedy warto i dla kogo?

Verseo

Korzystasz z WordPressa i chcesz przekształcić swoją stronę w sklep internetowy? Poznaj WooCommerce! Jak działa ten system i dlaczego warto z niego skorzystać, omówił w swoim artykule Maciej Popiołek z Verseo. Sprawdźcie!

Black Friday & Cyber Monday: 5 pomysłów na treści, które podkręcają sprzedaż

Semahead

Ile wyda statystyczny Polak w ostatni piątek listopada? Co i dlaczego Polacy kupują podczas Black Friday? Dlaczego warto pomyśleć o zaplanowaniu z wyprzedzeniem, odpowiednich treści marketingowych? Dowiecie się tego od Semahead.pl w ich najnowszym artykule. Musicie go przeczytać!

Co nowego w mediach społecznościowych? Październik 2020

InMarketing

Nowe możliwości w świecie mediów społecznościowych! Odkryjcie, co takiego tym razem oferuje Facebook: opcje – Sąsiedztwo i Sympatia – to świeże funkcje, które każdy fejsbukowicz powinien przetestować. Nowinki proponują również Instagram w nieoczekiwanym połączeniu z Messengerem; LinkedIn czy TikTok. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na blogu!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: