Przegląd blogów #3

Przegląd blogów #3

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Analiza, statystyka i SEO. Jak możemy je połączyć tworząc artykuły?

Paweł Tkaczyk

Napisanie artykułu przyjaznego dla odbiorcy i zoptymalizowanego pod kątem widoczności może być ciężkim zadaniem, ale nie musi! Szczególnie, gdy zastosujemy się do pewnych reguł stworzymy wartościowy artykuł, który znajdzie się na topowych pozycjach. O tym, jak przygotować się do stworzenia artykułu przeczytacie w najnowszym artykule na blogu Pawła Tkaczyka.

Czwarty wymiar analityki internetowej - Google Analytics 4 już dostępny

Marketing dla ludzi

Google Analytics to nieodłączne narzędzie każdego marketingowca. To właśnie dzięki GA możemy dowiedzieć się, jak użytkownicy zachowują się na naszej stronie, ile czasu spędzili czy jakie podstrony najchętniej odwiedzają. Jakie możliwości znajdziemy w nowej wersji Google Analytics i jak przejść na nowszą wersję dowiecie się z artykułu Kingi Gołębiewskiej na blogu marketing dla ludzi.

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o szkoleniach on-line, ale baliście się zapytać

Deva Group

Szkolenia on-line to obecnie praktycznie jedyna forma szkoleń – na większą skalę osób. Co za tym idzie – masa nieprzewidywalnych potyczek, które nie wyglądają dość profesjonalnie. Jesteś ciekaw, co może wydarzyć się podczas transmisji live i jak temu zapobiec? Sprawdź semKRK #checklist, jaki przygotowała Ewelina Ibek na blogu Deva Group.

Google Ads a najgorętsze okresy w kalendarzu - o czym pamiętać?

SEMSTORM

Już niedługo Black Friday, a tuż za nim święta Bożego Narodzenia. Co to oznacza dla marketingowców i jak mają się do tego kampanie Google Ads? To najbardziej intensywny czas w roku i to właśnie wtedy możemy dotrzeć do największego grona potencjalnych klientów. Sprawdź 12 porad, które przygotowała Joanna Hałaszkiewicz z Semstorm – jak zaplanować swoje działania na najbardziej sprzedażowy okres w roku. 

CMS - co to jest?

Verseo

Czasy, kiedy podczas prowadzenia strony internetowej wymagana była znajomość języka programowania już dawno minęły. Obecnie sporym ułatwieniem dla wielu firm jest system CMS. Czym dokładnie jest, jakie posiada funkcje i zalety? Koniecznie przeczytaj artykuł, który opublikował Maciej Popiołek na blogu Verseo.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: