Przegląd blogów #10

Przegląd blogów #10

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

CSR – jak stworzyć reklamę odpowiedzialną społecznie?

Sprawny Marketing

Case study działań CSR na przykładzie kampanii reklamowej „Kosmiczne Wyzwanie” autorstwa marki Dafi. Z artykułu dowiecie się m.in. jakich błędów unikać, przy tworzeniu strategii reklamy CSR, czym jest “greenwashing”, a także poznacie 3 wskazówki na to, jak stworzyć skuteczną reklamę odpowiedzialną społecznie.

Newsletter - co to jest i jak go stworzyć?

Agencja Interaktywna KS

Tym razem Agencja Interaktywna KS, wzięła pod lupę, bardzo popularną formę e-mail marketingu jakim jest newsletter. Jakim językiem powinniśmy posługiwać się przy jego tworzeniu? Co powinien zawierać? Kiedy powinniśmy go wysyłać? Co to jest Sender Score i jak go mierzyć? Odpowiedzi na te i inne pytania, uzyskacie po przeczytaniu artykułu.

Analiza słów kluczowych

Verseo

Wszystko co powinniście wiedzieć na temat słów kluczowych, zostało zawarte w najnowszym artykule od Verseo! Jeśli chcecie zadbać m.in. o dobrą widoczność na nazwę swojej marki, przeczytajcie ten wpis. Analiza słów kluczowych pozwoli na ustalenie bazy słów, dzięki której będziecie mogli podjąć skuteczne działania optymalizacyjne dla Waszych stron.

Rafi podpowiada: Co to jest certyfikat SSL i jak go wdrożyć?

InMarketing

Na portalu InMarketing pojawił się wpis, w którym Rafał Baraniecki podkreśla, jak ważne jest stworzenie zaufanego i bezpiecznego środowiska dla klientów e-commerce. Pomoże Wam w tym Secure Sockets Layer (SSL), czyli standardowa technologia zabezpieczeń. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na blogu.

Czy Twoja firma powinna mieć mobilną aplikację?

Marketing i Biznes

Jakie korzyści wynikają z posiadania aplikacji dla własnego biznesu? Czy to rozwiązanie jest atrakcyjne dla wszystkich? Jaki jest cel aplikacji – ma sprzedawać, promować markę, a może pozyskiwać klientów i badać ich zachowania konsumenckie? Jest wiele pytań, które każdy przedsiębiorca zadaje sobie w związku z kwestią posiadania aplikacji dla swojej firmy. Koniecznie przeczytajcie najnowszy wpis od Marketing i Biznes i sprawdźcie, czy takie rozwiązanie sprawdzi się u Was.

Jak zbudować landing page nie znając się na kodowaniu?

Freshmail

Freshmail podpowiada, jak stworzyć atrakcyjny landing page, bez pomocy specjalisty od budowania strony internetowej. Przekonajcie się, jakie to proste!

Wyjątkowe prezenty dla pracowników? Na przekór pandemii... podróże!

Rocket Space

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to już ostatnia szansa na przygotowanie z tej okazji, czegoś specjalnego dla pracowników. Niestety w tym roku, firmy nie mogą sobie pozwolić na organizację tzw. „Christmas Party” w tradycyjnej formie, jednak okazuje, się że Internet daje nam wiele możliwości, które są w stanie rozwiązać ten problem. Sprawdźcie pomysł zorganizowania pięciodniowej wycieczki online na blogu RocketSpace.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także:

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.