Przegląd blogów #1

Przegląd blogów #1

AMP Stories lub Webstories - co to jest i dlaczego powinno Cię interesować?

Paweł Tkaczyk

W swoim artykule Paweł Tkaczyk w jasny sposób tłumaczy czym jest AMP Stories i jak wpływa na lepszą widoczność w Google. Dowiesz się również jak możesz go wykorzystać do wyróżnienia się spośród konkurencji. Zapraszamy do lektury!

Efekty awarii hostingu 2be (grupa Adweb) z perspektywy 2020

DevaGroup

Jak awaria hostingu wpływa na SEO? Czy ma ona wpływ na pozycje naszej strony w wyszukiwarce? Jakub Zeid w napisanym artykule dla DevaGroup odpowiada na te, jak i wiele innych pytań. Warto przeczytać!

Jak zwiększyć zyski z e-sklepu dzięki USP? Poznaj sprawdzone metody

SemaHead

W dobie koronawirusa ilość sklepów internetowych w Polsce wzrosła do ponad 40 tysięcy. Nie wystarczy jednak założenie sklepu online by zaczął on sprzedawać. Warto pokazać Klientom coś co nas wyróżnia. Czym jest USP  przedstawiła w artykule dla SemaHead Karolina Baran. Polecamy!

Dane użytkowników - jak je skutecznie wykorzystać do działań reklamowych?

Bluerank

Dane użytkowników – zastanawiasz się jak je skutecznie wykorzystać do działań reklamowych? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule opublikowanym na blogu Bluerank – Maciej Janik i Maciej Franas wyczerpali temat!

Dlaczego warto przejść na HTTP/2?

Marketing dla ludzi - 4People

Czy wiesz, że GoogleBot od listopada zacznie indeksować strony z wykorzystaniem nowej wersji protokołu HTTP. Przygotuj się na tę zmianę razem z artykułem 4People, który przygotował Sławomir Borowy. Wiedz, że Twoje posty mogą być szybciej indeksowane!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: