Opisy kategorii kluczem do wysokich pozycji e-commerce w wynikach organicznych [PRASÓWKA 30 kwietnia – 6 maja]

Opisy kategorii kluczem do wysokich pozycji e-commerce w wynikach organicznych [PRASÓWKA 30 kwietnia – 6 maja]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

„Nie daj pracownikowi wejść Ci na głowę!”

Greg Albrecht Podcast

Trudno w to uwierzyć, ale istnieją pracownicy, którzy manipulują swoim szefem i wymuszają na nim wyjątkowe traktowanie i lepsze warunki niż mają pozostali. Co zrobić, gdy mamy do czynienia z taką osobą? Jak wyraźnie wyznaczyć granicę, której nikt nie powinien przekraczać? Greg Albrecht wszystko Wam wytłumaczy. 

4 nawyki, które zaprogramują Twoją głowę na sukces

Dochodowa firma

Czy można zaprogramować swoje myślenie? Oczywiście można, za pomocą chociażby afirmacji. Basia Piasek zdradza swój sekret na sukces. Autorka na co dzień stosuje 4 praktyki, które pomagają jej w efektywnej pracy i szczęśliwym przeżywaniu codzienności. Sprawdźcie co to takiego.

Jak stworzyć sieć restauracji - Franczyza w gastronomii - Jak założyć restaurację

Biznes Od Początku

Mimo, że czasy dla branży gastronomicznej nie są najlepsze, Robert Kuc prężnie rozwija sieć  swoich restauracji w modelu franczyzowym. Do końca roku ma w planie zwiększyć liczbę franczyz do 20. Na czym polega model franczyzowy w gastro, i jak wejść w ten biznes? Przekonajcie się sami. 

Jesteś tym co jesz. Przedsiębiorco, sprawdź jak możesz zmienić swoje samopoczucie

Dziennik Budowy Firmy

Agata Kaliatzi:”Rok 2020 uwięził nas w domach. Uwięził nas w domach, oddział w dresy i przykuł do biurek”. Według podcasterki, sposób, w jaki się odżywiamy realnie wpływa na efektywność naszej pracy i nie raz stanowi o naszym sukcesie. Jak pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zwiększyć swoją produktywność? Posłuchajcie!

Opisy kategorii w sklepie – co trzeba zrobić?

Marketing dla Ludzi

Opisy kategorii to kluczowy element w pozycjonowaniu strony. Niestety wciąż mało e-commerce je posiada, dlatego jeśli zależy nam na mocnym SEO, powinniśmy natychmiast je uzupełnić. Jak to zrobić? Paweł Pawlak i Łukasz Migura podpowiadają! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: