Link building. Jak rozpoznać, czy linki mają moc? [PRASÓWKA 12 – 18 maja]

Link building. Jak rozpoznać, czy linki mają moc? [PRASÓWKA 12 – 18 maja]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Dla Was – za Was znów przeglądnęliśmy Internet!  Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze treści blogowe z poprzedniego tygodnia. Wśród nich znajdziecie porady na dobry link building, dowiecie się czy prowadzenie firmy w Czechach jest bardziej opłacalne niż w Polsce oraz przekonacie się, że dopasowanie oferty do klienta może znacznie zwiększyć obroty w Waszej firmie. 

Zapraszamy!

3 techniczne aspekty link buildingu

Agencja KS

Pozyskiwanie linków zewnętrznych to czasochłonny proces. Skoro już wkładamy w niego tyle wysiłku, warto aby linki były poprawnie zaindeksowane przez Google. Anna Chwiłkowska z agencji KS podpowie Wam, na czym powinniście się skupić – jak zadbać m.in. o atrybuty i poprawność linka w kodzie. 

Anatomia wartościowego linka: w poszukiwaniu mocy

Marketing dla Ludzi

Marketing dla Ludzi przygotował nie lada gratkę dla  osób zajmujących się link buildingiem. Z artykułu dowiecie się, jak ocenić, czy link jest wartościowy, czy nie? Kiedy warto zapłacić za zamieszczenie linka na danej domenie, a kiedy lepiej pozyskać go naturalnie? Koniecznie sprawdźcie porady od Sławomira Borowego. 

Poznaj swojego klienta i stwórz ofertę, którą pokocha

Ideo Force

Czasy, w których idea produktu decydowała o sukcesie biznesu dawno minęły. Dziś najważniejszy jest klient – obustronny dialog, zrozumienie jego potrzeb, dostosowanie oferty do profilu konsumenta i ciągłe ulepszanie oferty zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy. Agata Pawłowska z Ideo Force wyjaśni Wam, jak dzięki odpowiedniej strategii stworzyć ofertę idealną. 

Evergreen content – co to jest?

Verseo

Jak napisać tekst, który będzie wciąż aktualny, niezależnie od upływającego czasu? Koniecznie zaglądnijcie do Verseo po sprawdzone metody Adama Kubaszewskiego. 

Firma w Czechach – jak założyć i czy to się opłaca?

Marketing i Biznes

Po sobotniej konferencji “Polski Ład”, wielu polskich przedsiębiorców zaczęło obawiać się o swoje biznesy. Wszystko za sprawą nowych postanowień rządu w sprawie wprowadzenia wyższej kwoty wolnej od podatku. Wielu właścicieli firm zaczęło zastanawiać się nad prowadzeniem firmy w Czechach, co może okazać się bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Dziennikarz Marketing i Biznes sprawdził, czy rzeczywiście warto przenieść swój biznes za południową granicę.  

Jak odnieść sukces na polskim Amazonie?

Nowy Marketing

Amazon na dobre wszedł do Polski. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz sprzedawać swoje produkty na światowym marketplace, koniecznie sprawdź najlepsze praktyki prowadzenia swojego konta.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: