Legalna komunikacja handlowa w Internecie [PRASÓWKA 12-18 listopada]

Legalna komunikacja handlowa w Internecie [PRASÓWKA 12-18 listopada]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Jak stworzyć silne poczucie własnej wartości i dlaczego jest ono takie ważne?

Dochodowa firma

Jeśli myślisz, że opuściło Cię szczęście i to dlatego nic Ci się w życiu nie układa (zwłaszcza prowadzenie biznesu) – jesteś w błędzie. Basia Piasek wraz z mężem podpowiadają, od czego zacząć by wyjść z emocjonalnego “dołka”. 

Zastosowanie Metryk TTV I Churn Rate W Biznesie

Mateusz Wyciślik - Growth Hacking Po Polsku

Jeśli prowadzisz startup to na pewno spotkałeś się z metrykami “Time to value” oraz “Churn Rate”. Jak wycisnąć z nich wszystkie “soki” i jak dzięki nim zwiększyć wydajność poszczególnych obszarów w biznesie? Przekonaj się sam! 

Krzysztof Wojewodzic - ESCOLA: Od startupu EDTech przez ministerstwo po lidera rynku mobile w Polsce

Greg Albrecht Podcast

Jego marzeniem było zostanie kadrowym i andragogiem. Dziś jest dyrektorem prężnie działającej firmy z obszaru IT/ mobile. Jak przebiegała ścieżka kariery Krzysztofa Wojewodzica? Jest to jedna z historii, które TRZEBA poznać! Sprawdź sam!  

Rachunek sumienia - jak samodzielnie przeprowadzić audyt marketingowy?

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Checklista, którą każdy właściciel biznesu powinien mieć pod ręką, aby przeprowadzić z nią audyt swoich działań marketingowych. Jeśli Twój biznes stoi w miejscu, to znak że coś robisz źle. Wypróbuj porady od Wojciecha Bizuba! 

Jak żyć w zgodzie z RODO pracując w marketingu?

Prawo dla Biznesu

Jak pozyskiwać dane od klientów, aby legalnie prowadzić komunikację handlową w Internecie? Nie wszystkie maile, które dostajemy są w pełni legalne.. Dlaczego? Piotr Kantorowski zdradza szczegóły! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także:

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.