Kiedy współpraca z influencerem jest niezgodna z prawem [PRASÓWKA 18 – 24 sierpnia]

Kiedy współpraca z influencerem jest niezgodna z prawem [PRASÓWKA 18 – 24 sierpnia]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Jak stworzyć skuteczną kampanię w Allegro Ads – poradnik

Sprawny Marketing

Sprzedajesz na Allegro? To koniecznie musisz spróbować reklamy w systemie Allegro Ads. To całkiem proste. Sprawdź poradnik od Sprawnego Marketingu a po przeczytaniu, będziesz w stanie sam uruchomić swoją pierwszą kampanię!

Influencer marketing – na co uważać

Nowy Marketing

Współpraca z influencerem to szybki sposob na dotarcie do dużej grupy potencjalnych klientów. Ale czy od strony prawnej umieszczanie swojego produktu w ramach ukrytej reklamy, w relacjach znanej osoby jest zawsze zgodna z prawem? Sprawdź, jak współpracować z influencerem, aby nie nadziać się na drogie rozprawy sądowe.  

Grzechy główne marketingu inhouse

Verseo

Specjalista ds. marketingu to dinozaur? Czy dziś marketing to tak ogromna działka, że nie da się jej ogarnąć w pojedynkę? Przekonaj się, jak powinien działać dział marketingu w Twojej firmie.

Disney i Lidl Polska nawiązały współpracę. Pluszowe postacie z bajek dostępne w nowej akcji lojalnościowej

Interaktywnie

Gang Świeżaków ma poważnych konkurentów. Giganci nawiązali współpracę, a sieć sklepów Lidl poszerza ofertę o produkty BIO, bez laktozy czy glutenu, asortyment stworzony z myślą o weganach i wegetarianach.

Czym jest marketing mix?

InMarketing

Być może słyszałeś o pochodzącej jeszcze z lat 40. XX wieku koncepcji Marketingu 4P – product, price, place, promotion. Ta koncepcja została rozszerzona o kolejne elementy (3P). Sprawdź, na czym dokładnie ona polega i jak skutecznie możesz ją wykorzystać w swoich działaniach marketingowych!

Spis treści:

Jedna odpowiedź

  1. W przypadku, gdy na skutek wspolpracy z influencerem okreslony post zostanie uznany za reklame sprzeczna z przepisami prawa, ryzyko odpowiedzialnosci cywilnej poniesienie nie tylko influencer, ale rowniez przedsiebiorca. sprawca czynu nieuczciwej konkurencji jest rowniez agencja reklamowa albo inny przedsiebiorca, ktory reklame opracowal

Może Ci się spodobać także: