Jak zostać ekspertem na Tik Toku? [PRASÓWKA 20 – 26 sierpnia]

Jak zostać ekspertem na Tik Toku? [PRASÓWKA 20 – 26 sierpnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Jacek Chmielewski – VCentrum: Jak od zera zbudować markę salonów samochodów premium?

Greg Albrecht Podcast

Jacek Chmielewski to pasjonat motoryzacji i założyciel VCentrum. Jego salony odwiedza rocznie 13 tysięcy zadowolonych klientów, a jego pracownicy są z nim od kilkunastu lat. Sprawdźcie na czym polega jego sukces!

Jak znaleźć pomysł na biznes, produkt lub usługę?

Dziennik Budowy Firmy

Czy znalezienie pomysłu na swój własny biznes jest aż tak trudne? Autor podcastu proponuje m.in. skupić się na problemach ludzi i spróbować znaleźć dla nich rozwiązanie. Przekonajcie się, że możecie założyć własną firmę i skutecznie ją prowadzić.

Czy TikTok jest platformą dla ekspertów – gość Paweł Majewski

Marketing MasterClass

TikTok to platforma, która kojarzy się wszystkim z najmłodszymi użytkownikami Internetu. W rzeczywistości okazuje się że jest to potężne narzędzie marketingowe. Paweł Majewski, który prężnie działa na TikToku, buduje swój profil nie w oparciu o trendy panujące na TikToku, a o wartościowy ekspercki content.

Pillar Pages w SEO - jak organizować treści w marketingu B2B?

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Koncepcja Pillar Pages w B2B jest bardzo użyteczna. Szymon Negacz w najnowszym odcinku swojego podcastu tłumaczy, dlaczego content sprzedaje i uczy, jak wdrażać content marketing aby osiągnąć wysokie wyniki sprzedażowe.  

EFEKTYWNOŚĆ w pracy i biznesie - jak ją zwiększać?

Od Kelnera Do Milionera

O tym, jak cele długoterminowe mogą zdeterminować nasze działanie zarówno w biznesie jak i w życiu codziennym dowiecie się od Dominika, który pełni stanowisko menadżera i działa na Amazonie publikując proste artykuły dla dzieci. Dowiecie się też, jak sport wpływa na naszą kreatywność.

Spis treści:

Jedna odpowiedź

  1. Wiemy juz, ze dzialy PR i marketingu maja swoje plany w znacznym stopniu ustawione w kierunku influencerow. Pytanie, jak zatem nim pozostac, aby moc z czasem monetyzowac swoje zainteresowania lub po prostu moc mowic glosno i zostac wysluchanym przez szerokie gremium? Te 10 krokow, ktore przygotowalam, moga Ci w tym pomoc.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Może Ci się spodobać także:

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.