Jak zarabiać na Instagramie nie będąc influencerem?[PRASÓWKA 23 – 29 lipca]

Jak zarabiać na Instagramie nie będąc influencerem?[PRASÓWKA 23 – 29 lipca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Umowy na działania SEO

Dziennik Budowy Firmy

Tym razem współpraca z agencją SEO została potraktowana od strony prawnej, a stoi za tym Dziennik Budowy Firmy. Koniecznie wysłuchaj podcastu aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podpisując umowę na działania SEO i jakich zapisów się wystrzegać.

Rekrutujesz handlowca? Pomoże ci zły policjant

Mała Wielka Firma

Na pewno oglądałeś kiedyś amerykański film, w którym na przesłuchaniu wykonywano metodę dobrego i złego policjanta. Jeśli jesteś rekruterem wiesz na pewno o co chodzi, jeśli jesteś handlowcem, który szuka pracy, dowiedz się, czego możesz spodziewać się na rozmowie.

Kwatery pracownicze - Podnajem nieruchomości - Grzegorz Kusz

Biznes Od Początku

Grzegorz Kuc rozkręcił swój biznes na podnajmowaniu mieszkań pracownikom ze Wschodu. Jak funkcjonuje podnajmowanie mieszkań? Dlaczego ktoś miałby wynajmować mieszkanie tanio komuś, kto wynajmuje je innym osobom w droższych cenach? Sprawdź!

Jak zarabiać na Instagramie – gość tojaRafi Rafał Kujawa

Marketing MasterClass

Czy można zarabiać na Instagramie będąc przedsiębiorcą, a nie influencerem? Oczywiście, że tak. Instagram to świetne narzędzie marketingowe, za pomocą którego można zarobić krocie. TojaRafi Rafał Kujawa dzieli się swoim doświadczeniem i sposobami, które sprawdzają się u niego.

[GAME-CHANGER] Zarządzaj swoją energią, a nie czasem

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Planowanie dnia często polega na określaniu, ile czasu zajmie nam wykonanie danej czynności. Zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, że zadania intelektualne pochłaniają nam dużo więcej energii niż aktywność fizyczna. Co można z tym zrobić i jak zoptymalizować swoją pracę aby nie być wiecznie zmęczonym?

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: