Jak wygląda marketing salonu kosmetycznego? [PRASÓWKA 14-21 października]

Jak wygląda marketing salonu kosmetycznego? [PRASÓWKA 14-21 października]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Tiny house po polsku - z campera do zwycięskiego biznesu - House To Go

Zaprojektuj Swoje Życie

Dorota i Darek Frydrych prowadzą biznes, który spełnia marzenia ludzi marzących o prawdziwej wolności. Budują domki na kółkach i sprzedają je przez internet! Jak szybko zaczęli na tym zarabiać? Posłuchaj, a wszystkiego się dowiesz. 

Ile można zarobić w biznesie stacjonarnym - Zyskowny salon kosmetyczny - Adam Grzesik i Paweł Leżoch

Biznes od początku

Salon kosmetyczny wydaje się genialnym pomysłem na biznes. Wielu osobom jednak nie udaje się utrzymać go na poziomie, który przynosiłby zyski. Tak było w przypadku rozmówcy Pawła Leżocha. Co sprawiło że Adam Grzesik wstał z kolan, po tym jak jego salon był na minusie wysokości 100 tys. złotych? Dowiedz się    

10 mitów na temat marketing automation

Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki

Marketing automation to spamowanie, wysyłanie emaili, koliduje z RODO, jest to rozwiązanie tylko dla dużych firm – to tylko cztery z wymienionych przez Kosuniaka mitów, którym staje naprzeciw. Przekonaj się, że automatyzacja marketingu to dobry krok. 

Zbuduj społeczność, zbudujesz biznes | Anna Kołomycew

Mała Wielka Firma

Ulubiona definicja biznesu Marka Jankowskiego brzmi: “zaspokajanie potrzeb innych ludzi za pieniądze”. Przed początkującym przedsiębiorcą stoi główne zadanie: znajdź swoich odbiorców. W najnowszym podcaście Mała Wielka Firma, dowiesz się jak to zrobić.

Dlaczego ludzie przestają Cię obserwować?

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Uwaga w podcaście Wojciecha Bizuba usłyszysz dwa wnioski, które różnią się od tego, co podpowiadają marketerzy! Ciekawy co to takiego? Sprawdź! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: