Jak stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku? [PRASÓWKA 16-22 czerwca]

Jak stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku? [PRASÓWKA 16-22 czerwca]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Dla Was – za Was znów przeglądnęliśmy Internet!  Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze treści blogowe z poprzedniego tygodnia. Dziś polecamy Wam m.in. artykuł Promotraffic o tym, jak tworzyć content dla branży fashion i beauty na TikToku, a także instrukcję od InMarketing – jak krok po kroku ustawić kampanię na Facebooku. 

Zapraszamy! 

In-Image Ads od VOX w nowej odsłonie. Kampanie full picture dla marek Douglas i PZU

Nowy Marketing

Międzynarodowa spółka AdTechowa VOX, ruszyła z nowym formatem reklam In-Image Ads i full-picture. Jak prezentują się efekty kampanii? Dlaczego wskaźnik CTR, jest większy niż w przypadku tradycyjnych kampanii display? Koniecznie sprawdźcie. 

TikTok jako kolejny kanał Social Media w branży "beauty" i "fashion"

Promotraffic

Aplikacja TikTok przestaje być postrzegana jako medium przeznaczone tylko dla nastolatków. Branża beauty i fashion prężnie rozwija tam swoje działania promocyjne. Przekonajcie się, jak tworzyć skuteczny content dla tych obszarów.

Startup stworzył hełm “czytający w myślach”. Do 2030 r. ma być w cenie smartfonu

Marketing i Biznes

Startup Kernel z Kalifornii stworzył przełomowe narzędzie – hełm czytający w myślach. Ma służyć m.in. do walk z chorobami neurologicznymi i psychicznymi. Ile kosztuje i czy przeciętna osoba będzie mogła sobie na niego pozwolić, dowiecie się z artykułu Damiana Jemioło. 

Menedżer Reklam na Facebooku – krok po kroku, jak skutecznie stworzyć reklamę?

InMarketing

Kampania na Facebooku, to dzisiejszy must have dla każdego przedsiębiorcy działającego w sieci. Czy można odpalić reklamę samemu, bez pomocy agencji marketingowej? Można! InMarketing podpowiada jak.

LIVE STREAMING SHOPPING - czym jest i jakie są trendy?

Interaktywnie

Trend na sprzedaż podczas streamu przyszedł do nas prosto z Chin. Jak wykorzystać tę metodę sprzedaży, żeby zarobić krocie? Sprawdźcie porady ekspertów. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: