Jak rozwinąć biznes na drewnianych domach? [PRASÓWKA 14 – 20 maja]

Jak rozwinąć biznes na drewnianych domach? [PRASÓWKA 14 – 20 maja]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Przeniesienie biznesu do sieci w czasach pandemii

Marketing dla Ludzi

Pandemia zmusiła wiele biznesów na przeniesienie się z offline do online. Jak wygląda ten proces? Czy pandemia to ułatwia? Co trzeba zrobić i jakie wymagania spełnić aby biznes online wypalił?  Sprawdź w podcaście od Marketing dla Ludzi. 

12 obaw, które mogą blokować Cię przed startem własnego biznesu

Dziennik Budowy Firmy

Znasz to uczucie, kiedy dzielisz się  z kimś swoim pomysłem na biznes i z automatu spotykasz się z dezaprobatą? Nie słuchaj innych i pokonaj swoje obawy! Pomoże Ci w tym Dziennik Budowy Firmy! 

Atrybucja w sprzedaży i marketingu B2B

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Komu przypisać sukces sprzedażowy np. z webinaru? Działowi marketingu, czy sprzedaży? W takich sytuacjach trudno stwierdzić, co ostatecznie skłoniło klienta do zakupu. Szymon Negacz ma na to sposób – koniecznie posłuchaj i wypróbuj.

Domy modułowe bez pozwolenia na budowę - Domy drewniane do 35 metrów - Modestdom

Biznes Od Początku

Ostatnio dużą popularnością cieszą się drewniane domy. Poza tym że są komfortowe i przytulne, ich głównym atutem jest to, że nie wymagają pozwolenia na budowę. Jak rozwinąć biznes na domach do 35 metrów? Paweł Leżoch już to sprawdził!

Uwaga: pomysłu na biznes nie szukaj w sieci

Mała Wielka Firma

Chcesz rozwinąć biznes ale nie bardzo wiesz jaki? A może wiesz ale szukasz inspiracji w Internecie? Marek Jankowski mówi stanowczo: nie sugeruj się poradami z Internetu! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: