Jak przekuć pasję w biznes? [PRASÓWKA 03 – 09 września ]

Jak przekuć pasję w biznes? [PRASÓWKA 03 – 09 września ]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Jakub Roskosz (DużeRabaty.pl, Mosquito): nie chciałem zrobić kursu, ale namówili mnie, sprzedałem 600 preorderów w 2 miesiące

Mamstartup.pl

Historia byłego dziennikarza sportowego, którego pochłonęła branża ecommerce z niemałym sukcesem. Jak zaczynał? Jak dorobił się na handlu elektronicznym? Przekonaj się! 

6 Taktyk Pokerowych Do Wykorzystania W Biznesie

Mateusz Wyciślik

Ile razy robiłeś/ robiłaś dobrą minę do złej gry prowadząc swój biznes? Pewnie nie raz! Okazuje się, że w pokerze jak i w biznesie, trzeba albo mieć Asa w rękawie, albo dobrze udawać do samego końca. Sprawdź, jak przenieść taktykę gry w pokera do biznesu. 

5 błędów w budowaniu relacji na linii klient – agencja i 4 rozwiązania

Dziennik Budowy Firmy

Szczera i otwarta komunikacja sprawdza się na każdej płaszczyźnie naszego życia. Dlatego nie możemy zapominać, że w kontaktach z klientem zasada otwartego dialogu również obowiązuje. Jakie błędy powodują, że relacja jest nieudana? Posłuchaj! 

Jak rozkręcić bloga i docierać do 5 milionów odbiorców – gość Kamil Nowak Blog Ojciec

Marketing MasterClass

Kamil Nowak to znany tata i autorytet dla wielu rodziców. Gdy rozkręcał swojego bloga zwracał uwagę na rzeczy, których w tamtym czasie nie było w polskim internecie. Dziś ma szerokie zasięgi – dociera do milionów odbiorców. Jak to zrobił? 

Kacper Adamowicz – Zeme: marketplace do zarządzania odpadami realizuje ponad 20 milionów złotych rocznie

Greg Albrecht Podcast

Pasjonat odpadów – jak przekuł swoją pasję do ekologii w bycie przedsiębiorcą? I to dobrze zarabiającym!? Jak wygląda finansowanie jego biznesu? Jak można zarobić na marketplace do zarządzania odpadami? Posłuchaj. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: