Jak być komunikatywnym? [PRASÓWKA 18-24 czerwca]

Jak być komunikatywnym? [PRASÓWKA 18-24 czerwca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Nowoczesne formy windykacji (1/3) - jeśli nie sąd to co?

Prawo dla Biznesu

Autor podcastu porusza istotny problem – pozasądowych form nacisku na osobę, która zalega nam pieniądze. Co dają nowe formy windykacji? Jakie ryzyko się z nimi wiąże? 

Sprawdźcie.

Full Cycle Product Development. Gość: Mateusz Rosiek

Porozmawiajmy o IT

Ten odcinek to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy zajmują się programowaniem i budową cyfrowych produktów. Z odcinka dowiecie się m.in. czym jest podejście Full Cycle Product Development, z jakich faz się składa i jak powinny wyglądać poszczególne etapy i zaangażowanie developerów w projekt. Koniecznie posłuchajcie.

Tomasz Józefacki w #ZaprojektujSwójBiznes-jak wyjść z korporacji i stworzyć rewolucyjny startup-Nais

Zaprojektuj Swoje Życie

Tomasz Józefacki wpadł na pomysł stworzenia startupu, który umożliwia budowanie w firmie unikatowego systemu doceniania pracowników. Jak wyglądała jego podróż od porzucenia kariery w korporacji do zbudowania zespołu, pozyskania inwestorów i wreszcie – stworzenie własnej firmy?

Nie trać energii na klientów, którzy i tak nie kupią

Mała Wielka Firma

Kiedy czujesz, że osoba, z którą podtrzymujesz relację w celu sprzedaży, w ogóle nie ma zamiaru kupić Twojego produktu – odpuść. Dlaczego poświęcanie czasu takim “klientom” nie ma sensu i jak wykorzystać zaoszczędzony czas, podpowie Wam Marek Jankowski.

Słownik talentów – Komunikatywność (Communication®)

Z pasją o mocnych stronach

Zdolność do otwartej komunikacji jest bardzo ważna w wielu aspektach życia ale z pewnością bardzo ułatwia prowadzenie biznesu. Z tego odcinka, dowiecie się, czy z komunikatywnością trzeba się urodzić, czy można też jej się nauczyć. Przekonajcie się!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: