InternetBeta – co nas czeka podczas 13. edycji? [WIDEO]

InternetBeta – co nas czeka podczas 13. edycji? [WIDEO]

Znamy już nazwiska osób, które wystąpią na scenie podczas tegorocznej edycji InternetBeta. – Kacper Zdunek, Marcin Bacia, Adrian Gamoń, Magda Cichoń, Marcelina Lipska, a to dopiero początek. Call for papers jest otwarte do końca czerwca, myślę że połowę prelegentów poznamy do końca maja – wylicza Łukasz Bis, CEO konferencji.

Temat organizacji imprez na żywo w 2021 roku spędza sen z powiek wielu organizatorów. Do naszego studia zaprosiliśmy Łukasza Bisa, organizatora InternetBeta – jednej z najbardziej popularnych konferencji dotyczących Internetu i nowych technologii w Polsce. Podsumowaliśmy ubiegłoroczną, “pandemiczną”, edycję konferencji i zapytaliśmy o plany na wrzesień 2021.

– Bałem się, że skoro konferencja będzie za darmo, to ludzie się zarejestrują a potem nie przyjdą. To zjawisko, którego organizatorzy imprez podczas pandemii doświadczali notorycznie. Tymczasem w sumie mieliśmy około 850 uczestników, a w piku oglądało nas w przybliżeniu 550 osób. Z takim wynikiem mogliśmy otworzyć szampana – mówił Łukasz Bis podczas rozmowy w studiu.


WARTO PRZECZYTAĆ: Google Analytics 4 – przełom w analityce internetowej


Kto zostanie prelegentem podczas edycji 2021? Jakie tematy będą poruszane? I w końcu – czy Beta odbędzie się offline? Zobaczcie i posłuchajcie, co czeka uczestników w tym roku

***

Łukasz Bis jest członkiem Founders.pl – portalu zrzeszającego przedsiębiorców, właścicieli firm, managerów, startupowców. Na zamkniętej platformie odbywają się szkolenia, warsztaty, koła dyskusyjne, oraz spotkania z psychologiem.

ZOBACZ TEŻ: Live sprzedażowy – jak go przeprowadzić [tips & tricks]

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: