Najlepsze sklepy internetowe w Polsce. Jak zadbać o wysoką pozycję w wynikach organicznych? Subiektywny przegląd najciekawszych artykułów na blogach [14 – 20 kwietnia]

Najlepsze sklepy internetowe w Polsce. Jak zadbać o wysoką pozycję w wynikach organicznych? Subiektywny przegląd najciekawszych artykułów na blogach [14 – 20 kwietnia]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Dla Was – za Was znów przeglądnęliśmy Internet!  Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze treści blogowe z poprzedniego tygodnia. Wśród nich znajdziecie ciekawostki na temat nowej aplikacji do bookowania koncertów, a także dowiecie się jakie rewolucyjne zmiany planuje wprowadzić YouTube. 

Marka vs nowe nawyki konsumenckie – strategia na nowe czasy

adCookie

Pandemia zmusiła wszystkich do zmiany przyzwyczajeń, zachowań niemal w każdym wymiarze i sferze życia. Jak marki mogą odpowiedzieć na nowe potrzeby konsumentów? Sprawdźcie na blogu adCookie.

Tygodnik SMN: Czy to koniec like’ów w social mediach?

Social Media Now

Czy social media czeka wielki przewrót? YouTube ukrywa “dislike”, a Instagram daje możliwość wyłączenia widoczności liczby polubień. Co jeszcze dzieje się w mediach społecznościowych? Tego dowiecie się od Social Media Now.

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

InMarketing

Od czego zależy wysokość stawki za reklamę na Facebooku? Komu płacimy i czy to przynosi faktyczny zysk? Po odpowiedź odsyłamy Was do agencji InMarketing.  

Przewodnik: Jak założyć sklep na Instagramie?

Bluerank

Marketplace na Instagramie – wszystko co musicie wiedzieć, aby zacząć sprzedawać tam swoje produkty.  Obowiązkowa lektura od Bluerank dla wszystkich zainteresowanych sprzedawców.

Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu internetowego wg raportu Senuto

Kuźnia e-biznesu

Kto wygrał rywalizację o najlepiej wypozycjonowany sklep internetowy w organicznych wynikach wyszukiwania? M.in. tę informację zawiera najnowszy raport SENUTO, a Kuźnia e-biznesu interpretuje go na swoim blogu. Sprawdźcie!

Stworzył Allegro dla branży muzycznej i kulturalnej. Art Synergy zrewolucjonizuje rynek muzyczny w Polsce

Marketing i Biznes

Branża muzyczna w Polsce może wznieść się na wyższy poziom. Wszystko za sprawą platformy do bookowania koncertów. Wykonawcy mają kolejną możliwość do wybicia się na rynku. Więcej informacji o Art Synergy znajdziecie na Marketing i Biznes.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: