Grzegorz Krychowiak wchodzi do gry w branży beauty [PRASÓWKA 30 czerwca – 06 lipca]

Grzegorz Krychowiak wchodzi do gry w branży beauty [PRASÓWKA 30 czerwca – 06 lipca]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Aktualne wymiary grafik na Facebooku i Instagramie [Lipiec 2021]

Marketing dla ludzi

Zalecenia Facebooka na avatar to minimum 170×170 pikseli, czyli… ile? Marketing dla ludzi podpowiada, jakie wymiary dokładnie, powinny mieć grafiki na różne platformy społecznościowe. Sprawdź, a będziesz miał stuprocentową pewność, że wykonasz je dobrze! 

Cyfrowa moda – przyszłość branży odzieżowej to wirtualne ubrania? Za cyfrową sukienkę zapłacisz $9500

Marketing i Biznes

Dla kogo są tworzone ubrania, które nie istnieją? I dlaczego kosztują tak drogo? Sprawdź, też które marki wykorzystują rozszerzoną rzeczywistość w swoich działaniach marketingowych.

Grzegorz Krychowiak inwestuje w biznes kosmetyczny i tworzy własną markę z naturalnymi produktami

Nowy Marketing

Czerwone kartki i upadki nie są straszne Grzegorzowi Krychowiakowi! Piłkarz po EURO 2020 się nie załamał i postanowił zainwestować w markę stworzoną przez Weronikę Rosati oraz Anetę Stacherek. Przekonaj się, w jakie inne biznesy zainwestował sportowiec. 

Pozycjonowanie hoteli w Mapach Google - Jak wyprzedzić gigantów?

Agencja KS

Chcesz zwiększyć widoczność swojego hotelu w Internecie? Poznaj skuteczną alternatywę promocji na płatnych portalach typu booking.com czy tripadvisor. Sprawdź, jakie wyniki możesz osiągnąć za pomocą Google Maps.

Ważne czynniki rankingowe – co wpływa na pozycję w Google’u?

Sprawny Marketing

Myślisz, że SEO to słowa kluczowe i dobry content? To oczywiście podstawa, ale nie tylko te czynniki wpływają na pozycję Twojej strony w Google. Przekonaj się, co jeszcze możesz – a nawet musisz – zrobić, by wyświetlać się w pierwszych wynikach wyszukiwania. 

Definicja mediów społecznościowych – co to jest?

InMarketing

Social media – niby wszyscy wiedzą czym są, ale jakie są główne założenia tych platform? Do czego służą, dla kogo i kiedy powstały? Sprawdź koniecznie, a możesz się pozytywnie zaskoczyć!  

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: