Generowanie leadów na TikToku już możliwe [PRASÓWKA 5 -11 maja]

Generowanie leadów na TikToku już możliwe [PRASÓWKA 5 -11 maja]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

Dla Was – za Was znów przeglądnęliśmy Internet!  Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze treści blogowe z poprzedniego tygodnia. Wśród nich znajdziecie informacje o nowych możliwościach na TikToku, płatności kryptowalutą za przejazd taksówką, dowiecie się też jak przeprowadzić eksperymenty w kampaniach Google Ads.

Zapraszamy!

Sposób na szybkie znalezienie pracy. Jak efektywnie szukać pracy?

Deva Group

Znalezienie pracy nie wszystkim przychodzi z łatwością. Często trwa to kilka tygodni, czasem miesięcy. Można sprawić, że poszukiwania nie będą długo trwały, a ich efekt będzie dla nas bardzo zadowalający. Na blogu DevaGroup znajdziecie sprawdzone sposoby, jak nie marnować czasu na wysyłanie tego samego CV wszystkim rekruterom. Sprawdźcie! 

Prowadzenie eksperymentów w Google Ads – sprawdzone praktyki

Promotraffic

Jeśli chcielibyście sprawdzić, jak kampania zachowa się przy ustawieniu innych parametrów, jednocześnie zachowując starą kampanie w nienaruszonym stanie – da się to zrobić. Jeśli chcemy poprawić skuteczność kampanii w Google Ads, takie eksperymenty są bardzo pomocne – dostarczą nam kluczowe dane i wiedzę na temat zachowań użytkowników. Zobaczcie, w jaki sposób można przeprowadzić taki test. 

Taksówki będą przyjmować płatności kryptowalutami

Marketing i Biznes

Opłata za przejazd w bitcoinie? Dlaczego nie? Okazuje się, że taka forma płatności za usługi taksówkarskie, została wprowadzona w Polsce już w 2014 roku. W jaki sposób pasażerowie będa mogli opłacić swój przejazd? Sprawdźcie na Marketing i Biznes. 

85. Tygodnik SMN: Wdrożenie aktualizacji na IOS stało się faktem

Social Media Now

W tym tygodniu, na blogu SMN możecie przeczytać, co nowego wprowadzają znane platformy społecznościowe. TikTok wprowadza mozliwosć generowanie leadów, zaś Facebook nawiązuje współpracę ze Spotify.  Po więcej newsów, odsyłamy Was na ich stronę. 

TikTok – co to jest?

Verseo

Jeżeli wciąż ktoś z Was nie spotkał się z TikTokiem, lub chce dowiedzieć się na czym dokładnie polega fenomen aplikacji, koniecznie sprawdźcie wpis od Verseo. Adam Kubaszewski wyjaśni Wam, jak działa mechanizm TikToka oraz zdradzi dlaczego TikTok otrzymał wysokie kary finansowe od niektórych państw. 

Jak covid pobudził kreatywność – najlepsze pomysły Design Sprint

BlueRank

Światowa pandemia przyszła nieoczekiwanie, dlatego nikt nie był w stanie się na nią przygotować. Marki, postanowiły się przystosować do nowej rzeczywistości, ale nie dały za wygraną. W artykule od BlueRank przeczytacie o tym, jak producenci zmienili swoje usługi, w sposób który pozwalał im funkcjonować i jednocześnie odpowiadał na potrzeby ich klientów. Jednym z takich przykładów wymienionych w artykule, jest łódzka restauracja, która wymyśliła kosze piknikowe. 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: