Czym UX różni się od UI [PRASÓWKA 14 – 20 lipca]

Czym UX różni się od UI [PRASÓWKA 14 – 20 lipca]

Prowadzisz bloga?

Szukamy specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą.

UX UI – co to jest i jakie są różnice?

Verseo

UX i UI to jedne z najważniejszych aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę przy budowaniu lub modyfikowaniu strony internetowej. Przeczytaj, czym się różnią i czy zawsze powinny iść ze sobą w parze.

Co to jest recykling treści i jak go wykorzystać?

InMarketing

Stare treści zalegają na Twoim blogu i nikt ich nie czyta? Zrób coś z nimi! Daj im drugie życie. Dowiedz się, jak sprawić, by Twój content przyciągał odbiorców na nowo. 

Jak oceniać i optymalizować działania w Social Mediach?

PromoTraffic

Sprawdź narzędzia, dzięki którym przeanalizujesz swoje działania w social media. Dzięki twardym danym i dobrze wyciągniętym wnioskom, będziesz mógł zoptymalizować swoje działania w social media i znacznie poprawić ich efektywność. 

Wszystko o UX writing, czyli jak tworzyć intuicyjne treści, które ludzie będą czytać

Bluerank

Dobre UX copy powoduje, że użytkownik intuicyjnie przyswaja nasze treści, a to zwiększa jego zadowolenie z pobytu na stronie. UX writing to micro i makrocopy. Przekonaj się, jak pisać treści UX zgodne z rekomendacjami samego Google’a.

Prędkość ładowania stron mobilnych i jej wpływ na konwersję w e-commerce

Deva Group

“Aż 75% użytkowników deklaruje, że to właśnie czas ładowania jest dla nich najważniejszy podczas przeglądania”. Co zrobić, by skrócić ten czas i umożliwić użytkownikowi płynne poruszanie po stronie? Sprawdź w najnowszym wpisie od Deva Group! 

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: