Czy ceny z dziewiątką na końcu, robią jeszcze na kimś wrażenie? [PRASÓWKA 16 – 22 lipca]

Czy ceny z dziewiątką na końcu, robią jeszcze na kimś wrażenie? [PRASÓWKA 16 – 22 lipca]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Trendy w cyberbezpieczeństwie na rok 2021. Gość: Grzegorz Bąk

Porozmawiajmy o IT

Ransomware spędza sen z oczu chyba wszystkim, którzy cokolwiek o nim słyszeli. Czy jest jakaś rada żeby ustrzec się przed cyberprzemocą? Tego dowiesz się z podcastu Porozmawiajmy o IT. 

Czy ceny z dziewiątką na końcu jeszcze działają?

Marketing z głową

Kto wpadł na stworzenie cen z magiczną dziewiątką na końcu? Kiedy zabieg obniżenia ceny o grosz działa, a kiedy szkodzi? Czy wciąż takie zabiegi są na topie? Posłuchaj!

Account Based Marketing - Jak działa w sprzedaży B2B?

Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Account Based Marketing to strategia marketingowa nakierowana na wybraną grupę odbiorców. Autor podcastu – Szymon Negacz, rozumie ją inaczej niż większość marketerów i z powodzeniem wykorzystuje u swoich klientów.  Czy ABM może współgrać z inbound marketingiem? Sprawdźcie.

Marketingowe schematy to zło? Niekoniecznie!

Skuteczny marketing | Wojciech Bizub

Każda firma powinna mieć indywidualną strategię marketingową – to pewne. Ale jak wykorzystać w niej powszechnie używane schematy? Np. ankiety, wpisy, tworzenie treści możemy zrobić po swojemu. Wojciech Bizub podpowiada, jak się zainspirować, by nie kopiować a bazować. 

Jak budować markę osobistą, aby rozwijać biznes?

Dochodowa firma

Publikujesz posty z zachowaniem regularnej częstotliwości ale… nie przybywa Ci zasięgów? Jeśli przypomina Ci to syzyfową pracę – skończ z tym. Basia Piasek podpowie Ci, jak skutecznie budować markę osobistą w sieci.

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: