Czas cenniejszy niż pieniądz. Jak zagospodarować 168 godzin? [PRASÓWKA 23 – 29 kwietnia]

Czas cenniejszy niż pieniądz. Jak zagospodarować 168 godzin? [PRASÓWKA 23 – 29 kwietnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy autorów chętnych podzielić się swoją wiedzą.

Uwierzył, w słowa WWO "Jeszcze będzie czas by odpoczywać.." i został MILIONEREM | Daniel Jankowski

Przygody Przedsiębiorców

Daniel Jankowski osiągnął spektakularne efekty biznesowe, mimo tego że nie miał łatwego startu. Jak sam przyznaje w wywiadzie, w jego życiu dużo zmienił.. hiphop. Jak to wpłynęło na rozwój jego kariery? Tego dowiecie się wysłuchując podcastu Przygody Przedsiębiorców. 

Reklama na Facebooku i reklama na Linkedinie - jak je łączyć?

Konkretnie o marketingu

Reklamy na Facebooku to forma promocji dedykowana tylko i wyłącznie firmom B2C? Absolutnie! Artur Jabłoński udowadnia, że łącząc przekaz reklamowy np. z LinkedInem, Facebook w sektorze B2B może być bardzo przydatny. Po garść praktycznych informacji na ten temat, odsyłamy Was do najnowszego odcinka podcastu Konkretnie o marketingu. 

Popraw komunikację z klientami w 30 minut

Mała Wielka Firma

Ile czasu musicie poświęcić na dogadywanie szczegółów współpracy z klientami? Marek Jankowski proponuje bardzo pomocne rozwiązanie, które niejako automatyzuje komunikację z konsumentem i ułatwia dalszą współpracę. Pomysł w swojej prostocie genialny, a jakże skuteczny! Koniecznie sprawdźcie, co to za rozwiązanie.

Jak mieć to czego pragniesz? PROSTA METODA na zmiany

Od Kelnera Do Milionera

Autor podcastu dzieli się swoją sprawdzoną radą na to, jak osiągnąć wyznaczone cele w życiu. Jak sam przyznaje, jeszcze 10 lat temu nie miał nic, oprócz głowy pełnej marzeń. Dziś śmiało mówi, że zrealizował o wiele więcej niż zamierzał. W jaki sposób to zrobił? Posłuchajcie sami. 

#NIECODZIENNIK-jak lepiej zarządzać czasem-Anna Wróbel

Zaprojektuj Swoje Życie

Z czym kojarzy Wam się liczba 168? Pewnie mało kto pomyśli, że dokładnie tyle godzin ma tydzień. To, jak zagospodarujemy ten czas zależy tylko i wyłącznie od nas. Anna Wróbel w podcaście Zaprojektuj Swoje Życie, dzieli się swoimi przemyśleniami i metodami, jak dobrze wykorzystać czas, który jest cenniejszy niż jakakolwiek waluta. Przekonajcie się sami!

Spis treści:

Może Ci się spodobać także: