Co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż? [PRASÓWKA 06 – 12 sierpnia]

Co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż? [PRASÓWKA 06 – 12 sierpnia]

Prowadzisz swój podcast? Dołącz do nas!

Szukamy Autorów chcących podzielić się swoją wiedzą.

Plusy i minusy User Generated Content

Marketing dla Ludzi

W jakim stopniu User Generated Content redukuje nasze potrzeby contentowe? Czy taka forma generowania treści ma jakiś wpływ na SEO? Sprawdź, dlaczego warto zachęcić klientów do pozostawiania komentarzy na forum.

Jak docenić to, co się ma i otworzyć na ogromne zarobki – gość Eliza Wydrych

Marketing MasterClass

Elajza w rozmowie z Marketing MasterClass opowiada o swojej drodze influencerki aż do autorki bestsellerowych publikacji. Jak sama wspomina na swojej współpracy z markami potrafiła zarobić ponad sto tysięcy złotych miesięcznie, ale zrezygnowała z tego, na rzecz własnych produktów. Sprawdźcie, czym teraz zajmuje się instagramerka.  

Content marketing a aktualizacja treści

Konkretnie o marketingu

Czy aktualizacja starych treści na blogu jest efektywna? Oczywiście, po pierwsze i najważniejsze, jeśli zaktualizujemy stare treści o nowe informacje – czytelnicy, którzy tam trafią, będą mieli najświeższe wiadomości pod ręką. Sprawdź pozostałe zalety recyklingu treści.

Wpływ identyfikacji wizualnej na wyróżnienie się marki na rynku

Tomek o marketingu

Zastanawiasz się nad stworzeniem identyfikacji wizualnej dla swojej firmy? A może chcesz skupić się nad tym, aby Twoja marka była bardziej rozpoznawalna na rynku? Tomek Więch powie Ci, jak umiejętnie wprowadzić elementy identyfikacji wizualnej do Twojej komunikacji marketingowej.

Klienci nie kupują? Powód może być inny niż myślisz

Marketing z głową

Co oprócz wysokiej ceny czy dużej konkurencji na rynku może być powodem, że klienci nie robią u Ciebie zakupów? Sprawdź, co możesz zmienić w swojej ofercie, aby zwiększyć sprzedaż. 

Spis treści:

Jedna odpowiedź

  1. Trzeba wziac pod uwage prowizje za sprzedaz w konkretnych miejscach oraz specyfike grona klientow kazdej z tych platform. Najlepiej, jesli reklamujac swoje produkty na wyzej wymienionych portalach zdolamy sciagnac klienta na wlasna strone internetowa. To z pewnoscia pomoze nam zwiekszyc sprzedaz. Cotygodniowe zestawienie najwazniejszych artykulow na temat mobile, nowoczesnych technologii oraz marketingu online.

Może Ci się spodobać także: